Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy maradhatnék itthon úgy,...

Hogy maradhatnék itthon úgy, hogy ne én legyek a szemét?

Figyelt kérdés

Előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

Nos, ez azóta sem javult, az orvosok nem tudtak velem mit kezdeni. Nem igazán megyek sehova, legalábbis hosszabb útra nem, mert félek, hogy nem jutok (időben) wc-hez. Most viszont (holnap) 3 rokonsághoz is el kéne menni, és tekintve, hogy nagyon minimálisat eszek, nincs sok erőm, enni úgysem ennék, akkor meg persze megy a sértődés. Anyum szerint csak mindig kifogásként hozom fel, hogy megy a hasam, de szerintem senki sem kíváncsi arra, ahogy görcsösen ülök egy széken leizzadva a hasfájástól, vagy hogy mikor kell rohannom (mert persze akkor is rám jöhet, ha koplalok). Arról nem is beszélve, hogy kocsival kéne menni, amiben (trauma miatt) rosszul vagyok.

17/L


2013. dec. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Tettesd magad betegnek, de valami pl lázasnak vagy ilyesmi. Jobb ötletem nincs bevallom.

Gasztroenterológusnál voltál?

Korábban nekem is volt ilyen bajom, 3-4 hónapig húztam, mire kisült mi a bajom, butaság hagyni, mert komoly bajt okoz.

2013. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még most is megy a hasad? Nem küldtek béltükrözésre?

Gyógyszer okoz hasmenést, és miért szedsz be többet,mint amennyit szabadna?

Meg kell nézetned magadat, belgyógyásszal.

2013. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
IBS-t sem állapítottak meg? Szedsz valami gyógyszert? Esetleg probiotikumot?
2013. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem küldtek tükrözésre, a dokim szerint pszichés, így dilidokihoz küldene, de nem láttam sok értelmét, ezért inkább nem vállaltam be. Mellesleg most ébredtem, és úgy néz ki, egyedül vagyok, tehát megúsztam... :D Boldog karácsonyt mindenkinek. :)
2013. dec. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!