Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor ha a...

Mit tennétek akkor ha a testvéretekell elszeretnék menni bulizni viszont anyukátokat nem szeretnétek itthon hagyni? :/

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet otthon hagyni anyukádat egyedül?Egyébként meg vagy otthon maradsz,vagy elmész bulizni és megkéred a szomszédot vagy bárkit,h vigyázzon anyukádra amíg te nem vagy otthon.
2013. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigyétek el anyut is bulizni!
2013. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha anyukád elenged bulizni,akkor gondolom már elég nagy vagy ahhoz is,hogy egyedül merd hagyni.
2013. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdezőt, sajnálja egyedül otthon hagyni az anyukáját. Nekem is mindig ez van, ha megyek el és senki más nincs otthon. Csomószor anyukám kér, hogy ne menjek el, nézzünk egy filmet stb. Van, hogy otthon maradok vele, mert ha elmegyek, akkor nagyon lelkifurkám lesz.:(19L
2013. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem neked kell anyukád társaságának lenned! Te gyerek vagy, ő meg felnőtt, keressen magának barátokat! Ne tegyen rád ekkora terhet!
2013. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz a mi testvérünkkel elmenni bulizni?
2013. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia.

Én a helyedben otthon maradnék és máskor mennék bulizni. Karácsony csak egyszer van egy évben, ez a szeretet ünnepe, ki kell használni, hogy a családdal lehessünk. Bulizni szinte bármikor el lehet menni.

Legalább is szerintem.

2013. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Keress neki valakit, akivel ellehet otthon. Például hívd meg a nagyidat, más rokont, anyukád barátnőjét, szomszédot, stb. Találj neki jó társaságot és észre sem fogja venni, hogy nem vagytok otthon
2013. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!