Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valahova fordulni? Mit...

Lehet valahova fordulni? Mit tegyek a kis öreg nénivel, betegem, hozzám jár kezelésre.

Figyelt kérdés
Adott 1 70 éves idös néni akinek a férje terorizálja a feleséget, iszik, a férj és állandóan azt mondja h csalja a nö, a nö ( a mama ) alig tud menni, alig létezik és beteg, ö tartja el az unokát meg a lányát , a lányának gerinc probléma miatt nincs munkahelye, alig tud létezni ( mütétje volt ) az unoka 10 éves, szegények. Én mondtam jelentse föl mert mindig azzal jön h megöli a mamát a gyerket is , félelembe tartja az egész csládot! Mert részeg.! Vagy ki tudja mi a baja, sajnos ez a néni egy héten hozzánk jár bizonyos kezelésre, mindig sir, kisirja a lelkét nagyon sajnálom, azt mondja ha tesz 1 lépést is megöli a férje, utána meg magát. Én mint kivül állo sajnálom, tudok valamit tenni ??
2009. nov. 26. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj szólni a Polgármesteri HIvatal szociális osztályán.Talán tudnak segíteni,vagy tanácsot adni.Esetleg segélyt is kaphatna a néni vagy a lánya.
2009. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!