Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden összevetve milyen az...

Nádszálkisasszony kérdése:

Minden összevetve milyen az életed, ha pontozni lehetne mennyit adnál rá?

Figyelt kérdés

Minden összevetve 10/6 pontot adnék a jelenlegi életemnek.


+Van egy szuper párom akivel együtt élek, egy csodás házban és ha ugyan vannak is viták kapcsolatunk minden percét imádom

+Édesapámmal, akivel korábban rossz volt a kapcsolatom mára ez megváltozott. Tartjuk a kapcsolatot, segítünk egymásnak, a kedvesemet is fiaként kezeli:)

+Van egy imádnivaló kutyám egy menhelyről

+Én és a kedvesem is egészségesek vagyunk

+Bár nincs túl sok pénzünk, de ha valamit nagyon szeretnénk össze tudjuk hozni, nem kell nélkülöznünk

-Van két szuper barátnőm akikre bármikor, bármiben számíthatok


-Nem azt tanulom az egyetemen, amire hivatott vagyok, legalábbis sokszor elbizonytalanodok benne

-A barátaim nagy részét elvesztettem, mert eltávolodtunk egymástól, megváltoztak az értékeink, ez nagyon bánt

-Annyira rossz a párom szüleivel a kapcsolat, hogy én át sem járok hozzájuk, az esküvőnkre sem hívjuk meg

-Sokszor úgy érzem, hogy összeroppanok a sok teendő miatt, mert annyira kevés az időm/időnk



2013. dec. 27. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Én is olyan 10/6-ra értékelném. De lehet inkább 5.
2013. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
8
2013. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Indokoljatok is, hogy miért!
2013. dec. 27. 20:42
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
10/1. Es 20 eves vagyok.
2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
én 9-et adok magamnak.
2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket indokoljatok mert úgy érdekes!
2013. dec. 27. 20:45
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Huha nehéz kérdés..

Az előmenetelem 2-es...(munkanélküli vagyok)

Szerelmi életem 10- es lenne, de mivel nincs munkámez kihazpta mindennapokra...


Ha lenne munkám, akkor 9 lenne, de így csak 6-7 pont összességében..

2013. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 piriiiiii ***** válasza:
76%

Objektíven, vagy szubjektíven? Ez ennél sokkal, sokkal bonyolultabb, és nem is nagyon akarom itt ezt kiönteni.

Vannak jó, és vannak rossz dolgok. Minden felfogás kérdése. Én elég negatívan fogom fel a dolgokat, így mindegy, hogy mit írok, az szubjektív, és valószínűleg igen eltúlzott lesz. Vagyis... ki tudja.

Szeretem élni az életemet, de persze koránt sem tökéletes minden. A lényeg, hogy szeretem, és senkivel sem cserélnék, sem egy gazdag és híres nővel, sem egy jó alakú szexbombával, senkivel.

2013. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

10/7-re pontoznám, a számokban kell kifejtenem.


Alapvetően jó életem van, szeretem a munkámat, szép lakásban élek, az édesanyámat és a nővéremet nagyon szeretem, apámmal nem foglalkozom, mert ő sem tette soha, csak az alkoholnak él, szerencsére elváltak már édesanyámmal.

Vannak barátaim, vannak imádni való kisállataim, van egy párom, akit imádok. Egészségesek vagyunk, szerencsére.

Ha a fentieket nézem, akkor 10/10 lenne az életem.

Viszont van egy nagy gondom a párommal kapcsolatosan, ami néha úgy érzem, 10/0-ra levisz. Így hát összességében 10/7 az, amit reálisnak gondolnék. Egyébiránt nem panaszkodhatok.


32/N

2013. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Én meg vagyok elégedve az életemmel. Voltak tragédiák az életemben, és lesznek még nehézségeim, de tudom, hogy el tudom érni a céljaim és ha elérem, akkor igen jó pontozást adhatok az életemnek. Nem biztos, hogy jobb pontozást adnék akkor, ha gazdag lennék. Akkor más gondjaim lennének. Akkor retteghetnék, mikor rabolnak ki és nem győzném levakarni a kéregetőket és utálnának, mert nekem lenne, nekik meg nem és még sorolhatnám.

Nem tudhatod, hogy melyik élet lenne a legtökéletesebb számodra. Lehet, hogy most csak 6 pontot adsz a jelenlegi életednek, és ha kicserélhetnéd arra, amire 10 pontot adnál, ugyanúgy 6 pontot adnál.

Ezért jelenlegi életemnek 8 pontot adnék. Céljaimat elérhetem 3 éven belül, lehet, akkor 10 pontosra értékelem majd.

2013. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!