Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg általános tapasztalat,...

Haemorgen kérdése:

Tényleg általános tapasztalat, hogy Magyarországon mindenki rokonságából van valaki külföldön?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Csodálkoznál?

Nálunk vannak, többen is.

2014. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk senki, de még ismeretségi körben is csak egy férfi aki határ mellől jár át dolgozni Ausztriába este meg vissza.
2014. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyemben is van, sot mar en is kint vagyok. Barati korom egy resze szanaszet van a vilagban, epp valamelyik nap neztem a facebookon bejelolt volt kollegak, iskolatarsak kozul is mennyien irtak kulfoldi varost lakohelynek.
2014. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általános tapasztalat. De azért a rokonság elég tág fogalom, az embernek van legalább 30-50 rokona, ennyi emberből már nem meglepő ha legalább 1 külföldön van.
2014. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vannak, többen is. Pl. tesóm már 8 éve.
2014. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van 9 rokon aki külföldön él már jó ideje!
2014. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nem ,hogy a rokonságából van mindenkinek valakije külföldön ! A rokonság az egy eléggé széles kör, hanem sajnos már ott tart a dolog,hogy minden Magyar, tágabb értelemben és/vagy közvetlen családból van valaki kínt külföldön. Nem beszélve a sok sok komplett családi ki költözésről,elvándorlásról.

Még soha az életben nem láttam Pécsen, és az egész országban a karácsonyi/új évi ünnepek idején ennyi "külföldi" autót "turistát" (Angol,Német,Osztrák,Olasz,stb.)mint amennyit az idén.

Sajnos ezek a "turisták" nem igazi turisták hanem kényszer turisták, a magyar vezetés által azzá tett turisták,akik igazából nem otthonról jöttek és már sajnos nem is haza jöttek.

2014. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesapám és testvérem van kint.

A baráti körömből 5 ember. Hiányoznak is :( De 1 éven belül megyek utánuk.

23/N

2014. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 zabmester ***** válasza:
100%
A rokonságomból csak egy ember, az egyik unokatestvérem. Ellenben a baráti társaságomból rengetegen, és hiányoznak is rendesen :( Ráadásul pont akik a legközelebb álltak hozzám, azok mentek a legmesszebb. Mondjuk nyáron már mi sem leszünk itt, ha minden igaz.
2014. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Frigg ***** válasza:
100%

Rokonságból bátyám volt külföldön, de ő hazajött (egyelőre,). Barátaim közül nagyon sokan, főleg Anglia.

Én Amerikában élek.

(Zabmester, Te is hiányzol ám! :( de ha törik, ha szakad, egyszer ki kell jönnötök meglátogatni ;D )


23/N

2014. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!