Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem sajnos már jó ideje...

A férjem sajnos már jó ideje nem talál munkát, és nagyon rájár a rúd. Persze sajnos ez az ő hibája is. Elkeseredésében alkoholhoz nyúlt, mást se csinál csak fekszik és alszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én gyeden lévő anyuka vagyok egy 5-éves és egy 9 hónapos gyermek van.Nagyon elvagyok keseredve kettösek az érzéseim,sajnálom,de ugyanakkor nagyon elitélem ezért mert cserbenhagyja a családját( gyűlölöm ezért).mit lehetne tenni?

fogalmam sincs hogy oldok meg egyedül mindent.


2009. nov. 29. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rázd fel a férjedet és minden nap küldd el munkát keresni. A legrosszabb, amit most tesz. Rossz neked, a kicsiknek, de rossz saját magának is, hiszen elvesziti az önbecsülését. Akármilyent, de valamilyen munkát vállaljon, különben összeomlik a család és az életetek is.
2009. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd el,hogy a fenébe találna munkát,ha egyfolytában fekszik,meg iszik.Kinek kell lusta,alkoholista munkás?

Simán elélősködik a nyakadon és ez csak rosszabb lesz.

2009. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
höh menjen segédmunkásnak, azokra mindig van szükség
2009. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél sürgősebben ültesd le és kényszerítsd egy komoly beszélgetésre. Csinálj egy költségvetést a jelenlegi anyagi helyzetetekről és arról, amikor már csak a GYES-t fogod kapni.Talán ha szembesíted a tényekkel, észbe kap. Ha halogatod, egyre mélyebbre csúszik az önsajnálatba és az ivásba. Egyébként miből iszik? Azt is tőletek veszi el.
2009. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Zavard ki kulfoldre dolgozni, es kuldje haza nektek onnana a penzt. Ha megbecsuli a kinti munkat, idovel te is utana mehetsz a gyerekekkel, egyutt megiscsak konnyebb lenne.

Ha nem keres munkat, ha nem megy kulfoldre, ha nem tesz mindent hogy dolgozzon, hagyd el a fenebe! Nincs szukseged ra, meg a gyedet es a csaladi potlekot is elissza, az idegeidet tonkreteszi, a gyerekek pedig egy budos alakot latnak aki lusta, semmi mas.

Zavard el munkat keresni! Ha fekszik, nem lesz munkaja!

2009. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen mindenkinek igaza van,de beszélni nem lehet vele,mert én beszélek ő meg csak halgat.

Nem ösztönzi semmi.

Ha magárahagyom attol félek még mélyebre sülyed,de azt se szeretném,hogy a gyerekek ezt lássák,és persze az én idegeimet is felörli.Már arra gondoltam,hogy nem lehetne beutaltatni a pszichiátriára.

2009. nov. 29. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a férfiak hajlamosak arra, hogy ha nincs munkájuk magukba forduljanak. Mennyi ideje nem dolgozik? Mivel foglalkozott előtte? Nálunk is volt ilyen időszak (na nem az alkohol, hanem a munkanélküliség miatti depi). Szerintem próbálj neki te munkát keresni. Küld el többhelyre az önéletrajzát stb. És mond el neki, hogy szereted és segíteni szeretnél neki, és keressetek együtt valami neki megfelelőt. Hidd el, amint találtok neki melót, megint normális lesz.
2009. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hajóépitőként dolgozott alkalmazottként kb 10 évig,majd belevágott egyedül és nem igazán alakultak a dolgok úgy ahogy szerette volna.Most még munkanélkülit se kap.És lehetőség sincs.
2009. nov. 30. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!