Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ugye azzal mindenki tisztában...

Ugye azzal mindenki tisztában van, hogy az ilyen ízesített szentségtörő narancsos, citromos, almás stb. söröket azért találták ki, hogy a fiatalokat hozzászoktassák az alkoholhoz, mert alapból nem szeretik a kesernyés ízt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 23:47
1 2
 1/11 Phoney ***** válasza:
100%
Azért találták ki, mert jó üzlet, és pont lesz*rják, hogy ez szoktatás vagy nem. Egyébként pedig általában jobbak, mint a pont ugyanennyiért árult műanyag szénsavas üdítők. Bár nekem csak a gösser citrom jött be, de még az is alig drágább, mint egy félliteres fanta...
2011. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, az üzlet miatt találták ki, mert később is ezt fogják venni, és még lehet hogy a rendes sört is megisszák majd.
2011. okt. 2. 00:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ezért találták ki, de kit érdekel?

A bankok olcsó diákszámlái is beetetésként működnek, azzal mégsincs senkinek baja.

2011. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan akik amúgy is szeretik a sort megkostolják ezt is és sokmindenkinek ízlik. A fiatalok rászoktatásáról pedig szerintem már lekéstek. A legtobb fiatal anélkul iszik h bárki tukmálna v ízesítené a szeszeket, mert az a "vagány" ha valaki iszik. Láttam már alig 14 éves kiscsajt NEM ízesített sort inni hanem toményet. Szerintem csak az iszik aki akar. Aki nem akar azt úgy sem lehet rávenni.
2011. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem így van... inkább azért találták ki mert sokan nem szeretik a "rendes" sört mert túl keserű.

Ezekben a gyümis cuccokban 1-2% az alkohol nem is lehet érezni az izén, mint ahogy a sörökre jellemző kesernyés ízt se.

Ezzel nem szokik hozzá senki az alholhoz. Szentségtörőnek meg nem szentségtörő, meggysör például már jó régóta létezik, és annak sincsen keserű íze.

Szerintem is jó üzlet ez, de nem olyan céllal,hogy a fiatalok még jobban rákattanjanak az alkoholra. Én pl.: régen ha sörözni mentem a barátaimmal, és direkt nem akartam berúgni, mindig valami gyümölcsös bacardit voltam kénytelen venni 600-700 forintért egy kis üveget.... mostmár van gyümölcsös sör 300ért, mivel én a sima sört sose szerettem igazán.

2011. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Phoney ***** válasza:

A grapefruitos sör például keserűbb némely rendes sörnél. Nem a keserűség a lényeg, akkor lehetne másféle söröket csinálni.


Sokkal lényegesebb, hogy 2 rész sört össze lehet önteni 3 rész gagyi üdítővel, és el lehet adni a rendes sör áráért, vagy majdnem ugyanannyiért. Olyasmi üzlet ez, mint a bacardi breezer. Abban is van 150 ft rum és 20 ft üdítő.

2011. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiatalok fele már így is rendszeresen iszik,ezeket az ízesített söröket csak víz helyett isszák tanítási időben.
2011. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azzal mindenki tisztában van, hogy a mai 13 évesek úgy vedelik a vodkát, mint te a vizet...?

Ne féltsd őket. Engem meg aztán etethetnek, a citromosat megiszom, a simát nem szeretem és kész.

2011. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Phoney ***** válasza:
100%
Hááát, én már 10 éve is 14 éves gimnazista lányoktól tanultam meg, hogy a vodka mellé nem kell kísérő. A kérdező kicsit el van tévedve:)
2011. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak a női piacot akarják szélesíteni, nem a fiatalok a célpont! és mellesleg be is jön, sokan isszák ezeket a sörnek nevezett löttyöket.
2011. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!