Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középsulisok akiknek szalagava...

Középsulisok akiknek szalagavatójuk lesz/volt. Ti mért nem táncoltok/táncoltatok rajta? Szüleitek mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
11-es lány vagyok és nem szeretnék táncolni,mert úgy érzem felesleges felhajtás,pénzkidobás.Nem szeretem az osztályom sem,nem sok emberrel jövök ki és persze próbákon egy légtérbe kéne lennem velük,amit nem igazán szeretnék.Megmondtam anyukámnak,hogy nem fogok táncolni,de teljesen kiakadt.Persze ezt úgy is én fogom eldönteni.Nálatok hogy fogadták a szülők?Ti mért nem táncoltatok/táncoltok?

2014. jan. 5. 21:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
én az osztálytáncon táncoltam, a keringőn nem. keringőt is csak azért nem, mert akivel akkor voltam együtt azzal nem akartam, ő meg mással nem engedett táncolni. utólag bánom, hogy nem voltam talpraesettebb, de örülök is hogy nem táncoltam vele.
2014. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Nálam anyum egy ideig győzködött,hogy táncoljak,hisz egyszer adatik meg ez a lehetőség(jobb esetben).

Azért nem táncoltam,mert a párommal,aki lány,nem táncolhatok,mással meg nem is akarnék.

2014. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak az osztálytáncon táncoltam. Az kötelező volt, de végül nem is bántam meg. Kiderült, hogy fantasztikus a ritmusérzékem, és a koreográfiát is hamar megtanultam. Attól féltem, hogy majd élesben leblokkolok, mert amúgy nagyon szorongó vagyok, de sokkal szabadabbnak éreztem magam akkor, mint a négy év alatt bármikor.


Viszont nem keringőztem. Nem volt senkim, "csak" úgy meg senkivel nem akartam táncolni. Valahogy ez túl meghitt ahhoz :)

2014. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Én meg akarok,csak itthon nem engedik. 12es lány
2014. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
én alapból nem akartam keringőzni, csak osztálytáncolni, de végül beosztottak egy nyomi mellé, aki tőlünk bukott le egy rosszabb osztályba (az 4 éves, én 5 évesbe jártam, szóval ígyis együtt szalagavatóztunk)... amikor megmondtam, hogy nem akarok táncolni nekem is mondták, hogy jajj életed nagy pillanata lesz milyen szép milyen jó ezt mindenkinek muszáj... és végülis rávettek, de! :D kb a 3. próba után elestem és 'kitörtem' a bokám :D:D:DD:D: jó ez nem vicces, de végülis nem kellett táncolnom, hiszen járni is alig bírtam :D de amúgy b*sztatni fognak úgyis, hogy táncolj. pedig nem akkora durranás
2014. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%

tudom, hogy nem az én véleményemre vagy kíváncsi, és lehet, hogy le is fognak pontozni, de akkor is elmondom :D


szerintem az utolsó évben a szalagavató az egyik izgalmas dolog, ami veled történhet, utolsó év, utolsó nagy kalandok, próbák, meg van a maga kis hangulata, butaság lenne kihagyni :)

2014. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt kedvem. Nem tudok táncolni, úgy érzem, csak hülyét csinálok magamból a buta mozgásommal.

Nem is nagyon vonz, hogy megtanuljak.


Csak a szalagtűzésen vettem részt, a szüleim elfogadták.

2014. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Én táncoltam anno, de nem volt nagy kaland.

Elég béna pár jutott, és én sem vagyok egy balerina… szóval a próbák nem voltak valami jók. Aztán a jelmezes próbán letapostam a szoknya alját, végig leszakadt az egész… A szalagavatón már annyira elegem volt – az egész nap egy nagy rohanásra sikeredett -, alig vártam, hogy vége legyen. Ok. biztosan van, akinek ez élete nagy kalandja…., de nekem sajna nem jött össze.

2014. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

A mi osztályközösségünk nem volt a legjobb, de szerintem a táncot egész jól összehoztuk. Persze voltak akik, nem akartak, őket tiszteletben tartottuk. Volt egy csaj, aki még a tablón se akart rajta lenni, na azt egy kicsit erősnek tartottuk, de rábeszéltük.

Keringő nálunk nem volt, csak palotás, de csak a "kiváltságosok" táncolhatták :(

2014. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Én se táncoltam. Sőt, a szalagavatóra sem mentem el, volt épp elég bajom... Mindegy, szüleimet nem igazán érdekelte, de magukban szerintem örültek, mert rengeteg pénzt spóroltam így meg nekik :D Tényleg egy puccparádé az egész és egyáltalán nem bánom, hogy kimaradt az életemből, mert tudom, hogyha elmegyek, csak szar.ul éreztem volna magam.
2014. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!