Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglaljuk össze!? Minden...

Foglaljuk össze!? Minden ünnepre, szülinapra várom az ajándéktippeket!?

Figyelt kérdés

Itt mindenki leírja a tippeket és utána ne legyen minden második téma ez!!

Már roh*dt idegesítő!

Pláne mikor írjátok,h tudom,h idegesítő,de mit vegyek...ű

Kösziii


2009. nov. 30. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hiába, úgyis felteszik újra a kérdést amint ez lejjebb kerül.
2009. nov. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél már ennyire naiv. :)

Különben is, ki az a hülye, aki mástól vár ajándékötleteket egy olyan embernek, akit csak ő ismer?

2009. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
a f@szt zavar ez téged. mindenki olyan kérdést tesz fel, amilyet akar. majd pont azt fogják nézni hogy ez idegesít-e téged vagy sem, így gondoltad? Szállj már le a magas lóról nem vagy te itt senki! Az ilyen megnyilvánulás a r@hadt idegesítő!!!
2009. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van az előttem szólónak, engem inkább ezek a típusú kérdések idegesítenek, mint amit te is kiírtál. Ha nem érdekel, ugord át! Én is azon a véleményen vagyok, hogy ismerni kell az illetőt ahhoz, hogy tudjunk ajándékötletet adni, de azért az is lehet, hogy az illető teljesen tanácstalan és hátha valaki leír valamilyen ötletet, ami az ajándékozottnak pont megfelelő csak épp nem jutott eszébe a kérdezőnek! Én sem válaszoltam még hasonló jellegű kérdésre, te se tedd, ha idegesít!
2009. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem az előttem levőket, miért nem külön beszélgetnek, hisz ez az oldal arról szól, hogy van egy kérdés és jönnek rá a válaszok. Akinek nincs válasz, csendben marad.

Szóval:

Én anyósomnak egy wok készletet vettem, anyunak is valami konyhai cuccot. Aposomnak még fogalmam sincs, de vennék neki órát, vagy pénztárcát talán. Sógornőmnek (22éves) vettem egy jó kis puha köntöst, mert ez kéne is neki, hugomnak (25 éves) táska pénztárcával, vagy szeretne valami fürdőszobai kis polcot (egyedül él) még nem tudom. Páromnak viszont még nem tudom... Talán valami ruha, cipő, fogalmam sincs.. Ha van ötlet figyelem majd, mert mindig lehet valami jót hallani, ha másra nem tényleg valami támpontnak tök jó.

Egyébként apósomnak még gondolkozunk ilyen saját tervezésü fali naptáron, amire mi válogassuk ki a fényképeket, a sogornőmnek meg lehet, hogy szintén sk.készítésű hógömb a R...mann nevü drogériában lehet csináltatni, amibe szintén Te viszed a képet.

Remélem tudtam ötletet adni, majd figyelem hátha lesznek még valami jók!

2009. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Én meg téged nem értelek előző....
2009. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Én sem! Nem látod, hogy a kérdező nem jóindulatból kérdezett hanem bunkózásból??
2009. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi mindenkitől. Én azt hittem ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak..
2009. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez így is van. Csak sajnos a kérdező ezt a kérdést nem azért tette fel, hogy másoknak segítsen összegezni, hanem hogy mindenki lássa hogy őt az ilyen kérdések mennyire untatják és idegesítik. Én is tudnék millió ötletet írni, de inkább azoknak válaszolok akiknek ez valóban fontos.
2009. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Békés Boldog Karàcsonyt elöre is mindenkinek!
2009. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!