Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok ajándéktippeket 50....

Adnátok ajándéktippeket 50. szülinapra férfinak? Valami nagyon ütőset, frappánsat szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én apámnak (60.ra) üvegbe gravíroztattam egy szép idéztet.

2010. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gravírozott gyújtó valami jó szöveggel

Ugyanez a fém italosüveggel

Hatásos ;)

2010. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én apukámnak egy szép elegáns órát vettem, (ami neki is tetszett).
2010. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én apukámnak 50.szülinapjára visszafelé járó faliórát vettem. és aranyszínű pezsgősüvegre gravíroztattam szöveget.
2010. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Apukád, vagy férj, vőlegény, testvér, pár?:) Nem mindegy :) És persze a stílusa sem. Én bort adnék ha nem lenne ötletem, Tokajit.
2010. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi egy háromdimenziós tortát csináltattunk az autójáról, totál kész volt tőle és nem akarta felvágni
2010. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Apukám nemrég volt 50 éves, én először egy kis sétarepülést néztem ki neki( [link] ,bár van egy csomó még neten), csak nem jött össze, mert pont előtte volt a balesete. Aztán elkezdtem keresgélni muzeális borokat a születési évszámával, találtam is, 1958-as tokaji aszút, azonban iszonyat drága, így lemondtam erről.

Úgyhogy tőlem rézcímkés tokajit kapott, rajta egy nagy 50-es és az hogy boldog születésnapot.

2010. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!