Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma meghalt az egyik nagybátyám...

Ma meghalt az egyik nagybátyám, nem tudok aludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 00:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sírni sem tudtam még, szóval ez így elég rossz.
2014. jan. 11. 00:34
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem muszáj aludnod. Elővehetsz családi fényképeket, hogy eszedbe jussanak a nagybátyáddal kapcsolatos emlékek.
2014. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mászkáljál föl-alá, először furcsa lesz, holnapra jobb, egy-másfél hét alatt megszokod, hogy ő már nincs itt.

Gyújthatsz gyertyát, közben gondolhatsz rá, beszélgethetsz vele vagy Istennel...

2014. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi történt vele?
2014. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 intrepid ***** válasza:
11%
Idd le magad. Ilyenkor azt is szokták.
2014. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Beteg volt, de mivel több hónapja nem találkoztunk egy konfliktus miatt, nem tudtuk hogy ennyire súlyos az állapota. Gyertyát már gyújtottam, most is ég. Az a baj, hogy úgy érzem, nem segítettem eleget neki, anyukám bátyja volt, összevesztek, és anyám többet nem engedte hogy látogassam.:/
2014. jan. 11. 00:48
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Hány évesek vagytok?

És milyen betegség volt?

Mikor tudtad meg, hogy halálos beteg?

2014. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó :D Hát én leinnám, ha anyám nem pusztította volna el az itthoni alkoholkészletet, meg megfájdult a fejem, gyógyszer kellett. Arra meg nem is mernék inni. Szóval marad a virrasztás, meg a bűntudat, hogy nem tudtam elbúcsúzni még életében...
2014. jan. 11. 00:52
 9/18 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Nagybátyám 73 volt. Tavaly tavasszal lett először rosszul, kórház, stb, de nem volt hajlandó szedni a gyógyszereket, amiket felírtak. Aztán egy ideig laktunk nála anyukámmal, összevesztek, eljöttünk, és utána anyukám nem engedte még azt sem, hogy felhívjam. Már most volt kórházban karácsony előtt..Senki sem szólt, hogy baj van, annyira fáj hogy nem tudtunk elköszönni...
2014. jan. 11. 00:53
 10/18 anonim ***** válasza:
És akkor váratlanul tudtad meg a halálhírt rögtön? A kórházról nem is tudtál?
2014. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!