Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Paroman volt egy 5 napos...

Paroman volt egy 5 napos kapcsolata de még annak se nevezném most jelentkezet a hölgy hogy 34 hetes terhes! Mit lehet tenni hogy biztosan tudjuk hogy az övé?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után apasági vizsgálat, természetesen bírósági úton. De azt tudd, hogy ha ő az apa, akkor a vizsgálati költséget a bíróság rá terheli. Ha nem ő az apa akkor a nő fizeti.
2014. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
apasági teszt
2014. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Apasági teszt.
2014. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálad jelentkezett a néni,hogy terhes jól értem?:D
2014. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha jelentkezett a hölgy, akkor akar is valamit, bár nem tudom, miért várt eddig. Magánlaborban úgy tudom 30-40 ezer egy teszt, a bírósági talán több, de csak születés után lehet elvégeztetni.
2014. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem kereste meg nem az apát velem közölte hogy mit kell venünk a gyereknek de nem tudomi miért azt mondja egy n9 jobban meg ért egy másik nőt mint egy férfi de soha nem kereste párokat ez előtt kérdeztem
2014. jan. 14. 23:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy bármit is vegyetek, vagy fizessetek neki addig, míg az apaság nem biztos. Lehetséges, hogy azért keresett téged, mert csőbe akar húzni. A párod mit mond? Védekeztek? Mármint gumival? Mert a nő mondhatta hogy gyógyszert szed közben nem is.

(mondom ezt nőként)

2014. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha igaz hogy a páromé a gyerek van láthatási joga vagy bíróságon keresztül kell kérni mert az anyuka csak anyagi támogatást szeretne azt nem hogy részt vegyen párom a gyerek életébe.
2014. jan. 14. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kötelessége és joga is van. Ha a párod nem szolgált rá, akkor a kettő együtt jár. Vagy mindkettő, vagy egyik se, de olyan nincs, hogy fizet, de nem láthatja.
2014. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Köteles az anyuka láthatást biztosítani. De nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy titeket palira akarnak venni. Anyuci azt mondja, hogy az övé a gyerek, bezsebeli a pénzt és közben esetleg együtt él apucival. A gyereknek meg nehéz lenne később elmagyarázni, ezért inkább ne is legyen jelen a párod.
2014. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!