Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek a hölgynek normális az...

Ennek a hölgynek normális az alakja ahhoz képest, hogy öt hónapos terhes? (kép)

Figyelt kérdés

Nem én vagyok, az, csak az interneten találtam. Azért kérdezem, mert nekem is hasonló alakom van, és, hogy ez normális-e?


[link]



2012. aug. 6. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne az? Szerintem teljesen normális. 27 hetes kismami
2012. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális:)
2012. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Csak mert amikor elküldtem egy ismerősömnek ezt a képet, akit már régen nem láttam, azt írtam mellé:

- Nekem is hasonló az alakom most.


Erre azt írta vissza: hatalmas feneke és combjai vannak ennek a nőnek, és én olyan vékonyka voltam, el sem hiszi, hogy ilyen kövér vagyok :-(


Ezért aggódom most, hogy nem tudok lefogyni.

2012. aug. 6. 18:00
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Uuristen dehogy kover a no. Ergo te sem vagy az ebben biztos vagyok. En nem szeretem az ilyen rosszindulatu embereket akik igy sertegetik a masikat. Meg amugy terhes vagy...ha nagy lenne a popsid vagy a combod,az se lenne baj. De ez a kep tok normalis alaku. 39+3hkm
2012. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat :-)

Mondjuk kicsit tényleg nagy a popsim, de hát, ez van. De nemcsak ő mondta ezt, hanem amikor egy másik barátnőmmel mentem kávézóba beszélgetni, ő is azt mondta, hogy:

- Jujj, ez te vagy? Nagyon sokat híztál, mekkora feneked van! A combod is sokkal nagyobb lett, te teljesen sovány voltál, mi történt?! Én tuti nem akarnék terhes lenni ha ilyen hatalmas fenekem lesz!


Csak forgattam a szemeimet (méghozzá ez a lány harsány is :/ totál hangosan kezdte mondani mindenki előtt, a többi ember csak nézett), de akkor is majdnem sírtam, mert rosszul esett.

A férjemnek nincs baja velem, de akkor is ez nagyon rosszul esik :-(

2012. aug. 6. 18:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd nem normális, az biztos!

Én annyira utálom ezt a mostani hatalmas trendet, hogy egy kismamának legyen szupermodell alakja, csak pocija legyen, de amúgy mindene legyen tökéletes....jahaaj, hideg kiráz az ilyen nőktől.

Nyugi, semmi baj nincs veled, csinos kismama lehetsz.

2012. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

:-)

De mondom, ketten is mondták már ezt, és azóta, mióta ezt mondták, nem érzem jól magam a bőrömben, kövérnek érzem magam. És aggódok, hogy nem sikerül majd lefogynom szülés után.

Voltam dokinál, és teljesen biztos, hogy egy babó lesz, de akkor is félek kicsit. Első babám.


És dühös is vagyok most nagyon a barátnőimre, mert azt hittem örülnek majd nekem, mert volt hogy nem tudtam velük gyakran találkozni, erre ez fogad... És csalódtam is nagyon bennük, utána hazamentem, és sírtam is, de a férjem azt mondta, ne izgassam így fel magam, a babának sem jó, és szerinte is normális az alakom, a fenekem pedig (és tényleg így van), mindig is picit nagy volt, mert arrra hízok inkább.


És tényleg azt hittem, hogy terhességnél normális az alakom, de most már nem érzem jól magam a bőrömben.

:-(


Segítenétek valamivel? Többiek, leírjátok ti is a véleményeteket?

2012. aug. 6. 18:28
 8/22 anonim ***** válasza:
Dehogy kövér a képen lévő kismama! Ergo te sem vagy az!!! Még ekkora ostobaságot. :) Nem lehet, hogy az ismerőseid irigyek?
2012. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egyik elozo vagyok. Mar nem azert,de egy kismamaban amugy is dulnak az erzelmi hormonok,azert sztem tudni kell szepen beszelni a masikkal,vagy eppen ugy megmondani a velemenyet az embernek h az ne legywn serto a masikra nezve ...gondolok itt pl erre "en biztos nem leszek terhes ha ilyen kover leszek". Az ilyen ember csak magara van tekintettel es igy van,orulniuk kellett vna neked. De ha azthiszik h ok majd topmodellek lesznek terhesen is,akkor nagyot tevednek. Lehet h hiztal (ha mar annyira allitod) popsira,de konyorgom..ez termeszetes h az ember felszed par kg-ot terhessege alatt. Es akkor mivan??majd leadod es kesz. De ha a kepet veszem alapul,ertsd meg h normalis az alakod. A ferjed is ezt mondja. Adj a szavara es ne vedd fel az irigyeket. 39+3 hkm

jaaa mellesleg en 13 kg-ot hiztam es tok jol erzem magam es nem egobol,de nem vagyok kover. Majd leadom :)

2012. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves/kedvesek vagytok :-)

Nem tudom, hát szerintem nem, mert nagyon őszintén mondták, hogy kövér vagyok. :-(

És azóta már meg is győződtem róla, már én is kövérnek látom magam :-(

De nem akarnék ilyen beteges gondolkodásmódú lenni, a baba érzi, hogy mi kell neki, és ha vágyik valamire, akkor muszáj ennem, méghozzá jó étvágyam is van.

Miért, nektek nem esne rosszul, ha ilyeneket mondanának nektek az ismerőseitek? :-(

2012. aug. 6. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!