Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem akarják, hogy...

Szüleim nem akarják, hogy együtt legyünk azzal a lánnyal akit nagyon szeretek mindennél jobban, mit tegyek? ://

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel 1 éve ismerjük egymást.Sajnos mint nekem úgy neki sincs valami sok barátja és őt is piszkálják.Nagyon sokat beszélgetünk erről megértjük egymást.Már szinte csak egymással beszélgetünk mindig.:) NAAGYON Szeretem és nem akarom ,hogy valami baja essen.Ő 14 és én 17.F Nekem a lány külsőre is 100% bejön.Most jön az egyetlen és a legnagyobb baj.

A szüleim meg vannak róla győződve ,hogy cigány.Minden szavuk ez tiltanának tőle meg minden.Ő erről nem tud semit. Nagyon szeretem és nem szeretném megbántani ilyesmivel.Szüleimet is szeretem velük se szeretnék rosszba lenni.Csak ők vannak nekem ,de még is ez van.Mit tegyek?

A lányal nagyon jó a kapcsolatom:) Nem akarom elveszíteni ,de a szüleimet se.Annyira szarul jönnek ki a lépések.


2014. jan. 18. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ismerd meg a leány családját. Ha nem cigányok, vagy esetleg cigányok is, de rendes dolgos emberek, akkor nincsen gond. Elsőnél megmondhatod a szüleidnek, és kész, a másodiknál meg megmondhatod a szüleidnek, hogy rasszisták, és előítéletesek. Ha viszont putris cigány családban él, akkor azért te is legyél fenntartással vele szemben. Nem törvény szerű, hogy ő is olyan mint a családja, de azért ne feledd, hogy ő is a saját családjában szocializálódott.
2014. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az ,hogy tudom ismerem!
2014. jan. 18. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg családi vacsimeghívás?
2014. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha dolgozó jó emberek akkor győzd meg róla a szüleidet(esetleg a csajnak feldobhatnád, hogy a szüleidet vendégeljék meg és ismerjék meg egymást a 2 család). Ha meg tényleg a putrisabb fajta akkor csak okosan....
2014. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Hát nem lesz a világ legegyszerűbb dolga de valahogy megpróbálom bebízonyítani! :) Hisz ha hisz az ember és tesz a dolgokért sikerülnek ;)
2014. jan. 18. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
14 éves lány... aaaaaaaaaah. persze hivd meg az egész családját hozzátok egy vacsira :DDDd ez mekkora ötlet :DD egyben meg is kérheted a kezét, szerintem majd tegyél fel a gyürüröl képet és majd "mi" eldöntjük azt is, hogy jo e vagy sem.....
2014. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4# voltam. 17 évesen még senkit sem ismersz, csak a szüleidet :)

komolyan mondom, lesz még meglepetésben részed

2014. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ismerd meg a családját és beszélj róla a szuleidnek és ha esetleg cigányok akkor mondd el hogy nem olyanok mint a többi de lehet hogy kreol bőrű a mi sulinkba is van egy kreol bőrű olyan mintha cigány lenne de nem az
2014. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
No, ez a "másod-unokaunokatesómba vagyok szerelmes" történetek "béta" változata. Legközelebb öregasszony lesz, és néger.
2014. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hogy bizonyítsam be ,hogy nem azok? ötlet?
2014. jan. 18. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!