Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon félek hogy...

Mostanában nagyon félek hogy elveszítem a párom. Egyre erősebb ez az érzés. Minden rendben van, szeretjük egymást. Miért érzem ezt? Ti is szoktatok néha ilyet érezni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 09:10
 1/6 acelsziv ***** válasza:
nem, soha. Megbízom magamban és a páromban is
2014. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valami nyomaszt, azt azonnal megbeszélem vele.
2014. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden ember megérzi ezt, már jóval korábban mint ahogy meg is történik.
2014. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Félni én is szoktam. Nem azért, mert azt gondolom, hogy megcsal, vagy elhagy, inkább azért, nehogy történjen vele valami. De ez pesszimista gondolkodás, valahogy jó volna ezeket a gondolatokat kiírtani a fejemből.
2014. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is gyakrabban érzem... de annak oka van. Elég beteg lettem az utóbbi időben és most még azt mondja jó így, de mi van ha egy idő után beleun abba hogy ápolgat, nem megyünk sehova, olyan vagyok mint egy szobanövény. De ez más mint a ti helyzetetek.


Alapból is előfordult néha, hogy féltem nehogy jöjjön vki aki jobban fog tetszeni neki, sok lesz bennük a közös, vibrálás stb stb. Ez meg inkább önértékelési probléma. Nálad nem lehet vmi ilyesmi?


Aki el akar hagyni előbb utóbb el is fog, amúgy. Én már így állok hozzá.

2014. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 emike546 válasza:

Szia !

Igen előfordult már nálam is, a kapcsolatunkal minden a legnagyobb rendben, mégis úgyérzem, hogy elveszítem őt :(

2014. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!