Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt mert nem volt jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt mert nem volt jó a sex köztünk. Azóta minden rendben, változtattam és ennek örül. Azért bocsájtottam meg neki mert tudom hogy hibás voltam, meg szeretem. De még néha rám tör és rossz érzés. Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Mert szerintem ezt nem lehet teljesen megbocsátani,csak egyféleképp.

Mondjuk úgy a vért csak a vér mossa le.

2012. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább nem kommentálom.csak igy.:-(
2012. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Miért tör rád a rossz érzés, hát azért, mert az egészséges önbecsülésed éledezik. A lelked mélyén Te is tudod, hogy az, hogy nem jó a szex, nem ok a megcsalásra. Meg kell beszélni, javítani rajta, de nem félrelépni.

Mit kifogásolt amúgy a szexuális életetekben?

És megkérdezhetem, számodra jó, amit nyújt? Fergeteges orgazmusokat ad neked? Van egy olyan érzésem, hogy nem... (De ha véletlenül mégis, akkor sem jogos a félrelépése.)

2012. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Vajon miért? Nem csoda, akár hibás voltál, akár nem. Ha nem jó a szex a párommal, arra nem az a megoldás, hogy félredugok. Inkább beszélek vele, és ha nem akar változtatni, akkor arrivedercsi. Ha ettől nem változtat, akkor semmitől. És abraka dabra nincs oda a bizalom. A barátod/barátnőd a rosszabbik és a számára egyszerűbb, kényelmesebb megoldást választotta. Eljátszotta a bizalmadat egy jó kis numeráért. Ti dolgotok, engem nem érdekel, hogy intézitek. Lehet azt mondani, hogy megbocsájtottál, de ez azért igazából nem megy egyik napról a másikra. Az tök jó, hogy te felismerted a hibádat, és változtattál, de ő is felismerte az övét? Te lepedőakrobata lettél, de ő dolgozik azon, hogy visszanyerje a bizalmadat? A kölcsönösség... Ha igen, akkor előbb-utóbb valóban a lelked mélyéből meg tudod neki bocsájtani amit tett. Nem tudom, hogy áll a helyzet, de ha ő nem érzi úgy, hogy ezt nem így kellett volna intézni, és nem tesz ugyanannyit a kapcsolatba mint te, akkor ennek annyi. Ha legközelebb megint kevés lesz neki amit kap tőled, új figurákat akar kipróbálni vagy isten tudja, akkor majd mélyen hallgat arra várva, hogy kitalálod a gondolatait? (Esetleg ha el nem mondja, hogy mi a gondja) Ha nem sikerül olvasnod a fejében, akkor megint lehet egy újabb ürügye a megcsalásra. Figyelj erre oda, ne az legyen most hogy te mindent megteszel, ő meg csak belepunnyad a jóba. Ne rendeld magad alá neki. Ennyi:) Ha minden ok, akkor idővel tényleg megbocsájtasz. Sok sikert nektek.
2012. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg nincs amit megbocsajtani. ha utanna elmondta mi tortent, es mit tanult a dologbol akkor oszinte volt. biztos azt is elmondta mit erzett es mire vagyik. amennyiben titkolta, netan hazudt az mas.
2012. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek ebben abban,de azért mikor szex közben/előtt eszedbe jut hogy nemrég másban járt/más járt benne - na az azért elég lehangoló tud lenni hogy csak egy példát hozzunk fel.
2012. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!