Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom megkért, hogy ne hívjam...

Párom megkért, hogy ne hívjam "Robikámnak" a fiát mivel nem én vagyok az anyja. Ti hogy reagálnátok erre? Nekem nagyon rosszul esett. Pár hónapja lakom csak velük.

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 11:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%
13 eves erzekeny kiskamasz,legyel mar ennyi megertessel.
2014. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%
Ne hívd úgy,már nagy fiú ahhoz fel kéne érned ésszel.
2014. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%

2-es vagyok... Ezt nagyon benéztem..."a fiát" kimaradt...


Nekemis rosszul esne, nem a név meszólítás miatt, hanem amiatt, hogy a "fejemhez vágja" kvázi, hogy nem vagyok a gyerek anyja...



Szerintem sem szeret, és nem tart teljesértékű társának..


Mégegyszer bocs az előző hozzászólásom miatt..

2014. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%

Nem tom hanyadik válaszoló,DE: Robika is becézés,akkor már Róbert-nek kéne hívnia -.-'


Másfelől nem tudom miért tértünk ki a gyerek érzelmeire a becézésével kapcsolatban,ha a kérdés nem ez volt.


Nem tudom milyen hosszú,komoly kapcsolat de akár ott is hagynám,egyrészt nagyon sértő amit mond,másrészt igazán örülhetne hogy az ő fattyú gyerekét még szereti is egy másik nő és becézgeti :)

Egy érzéketlen bunkó f@asz a pasid.Ennyi.

2014. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Mindenki Robikának hívja. Nem értem a páromnak mi baja van velem.
2014. jan. 26. 11:57
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is ezt volt a legelső gondolatom amit a 15.válaszoló szépen ki is fejtett!
2014. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%

kérdezd meg a gyereket hogy zavarja e ha RobikáM-nak hívod. Ha nem zavarja akkor szard le az apját, ha zavarja (pl cikinek érzi osztálytársank előtt) akkor kérdezd meg hogy hívhatod.


megjegyzés: Robi, Robika Robikám.. mindegyik a Róbert becézése, de egyre jobban lekicsinyít. Plusz az utolsónál még birtoklod is, így mintha csak egy tárgy lenne.

2014. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus ez a kérdés. Nincs probléma, de nem baj, majd csinálunk! A válaszoló többsége meg kicsinyes, gyerekes módon oldaná meg.


Mindennek akkora a jelentősége,amekkorát tulajdonítasz neki. Nem kell mindenbe a rosszat keresni és nem is lesz ott.


A másik meg, miért nem a kedves pároddal beszéled meg? Elmondod a te nézőpontodat, ő is az övét. Egyszerűen másként gondolkodtok. Őt nyilván zavarta ez, hogy Robikázol. Kérdezz rá miért, áss a dolog mélyére!



Annyi szemetet tanítanak az iskolában, nehéz megérteni, hogy az életről, hozzáállásról, gyakorlatilag a lényegi dologról semmit nem mondanak,

2014. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Lehet késõbb még nagyobb dolgot fog kérni tõled a párod.
2014. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
41%

Nem olvastam el a hozzászólásokat, de szerintem ez egy olyan dolog amihez az Apukának semmi köze sincs, ha a gyerek beleegyezik. Ha a fiúnak nincs evvel baja, nincs ellenvetése akkor az Apa fogadja el, hogy Ti így beszélgettek és kész! Robikámba semmi kivetnivaló nincsen sztem. Üljetek le hárman, ha ilyen kicsi dologban nem értetek egyet cikis, de valahol el kell kezdeni a problémamegoldást.

25/N

2014. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!