Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan utál ezért a barátom...

Jogosan utál ezért a barátom anyja?

Figyelt kérdés
Tegnap elött volt egy vitám a barátommal es leosztottam,hogy bunkóság volt amit tett és nem csak én vagyok a hibás..Ez volt a 3 alatt az első vita.. De barátomtól hallom vissza,hogy az anyja azt mondta neki,hogy huzzak már féket és,hogy mit képzelek magamról...Nem elég hogy 4 szemtanuja volt annak,hogy a barátom én szerintem enyhén szólva megalázott a vita végénél.. Tegnap meg annyira éreztette az anyja velem,hogy nem csip mintha mindenap ezt hallgatta volna a 3 hónap alatt közben meg ez volt az első vitánk... Az a vicc,hogy elvileg birt mert jól eldumáltam vele meg segitettem neki sütni főzni sokszor takaritottam mire hazaért fáradtan nehogy ezt is kelljen.. Egy héten csak 3x találkozok a barátommal szóval nem az a gond,hogy mindennap együtt lennénk.. A vita meg az volt,hogy állon térdelt kiröhögött és bocsánatot se kért nekem meg vérzett a szám..Èn meg az öklömmel tényleg épphogy csak megkocogtattam az állát de nem röhögtem mellé pofán... Nem szivesen megyek ezután hozzájuk de a barátom kedden akar találkozni..
2014. jan. 5. 00:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
3 hónap alatt ez volt az első vitánk*
2014. jan. 5. 00:40
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

"A vita meg az volt,hogy állon térdelt"


???

Megrúgott sz.pás közben?!

Munkahelyi baleset!

2014. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem négyszemközt beszéltétek meg.
2014. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom eléggé elkattant az agyam.. Hülyéskedtünk és ugy rugott állon..
2014. jan. 5. 00:49
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
ha továbbra is együtt maradtok, kinyírjátok egymást előbb-utóbb... :D :D amúgy gondolkozz már... állon térdelt.. ez most komoly??? hát én úgy hagynám ott az ilyen férget, hogy többet soha nem állnék vele szóba...
2014. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért egy állon rúgás elég durva. Ha véletlen, akkor is elvárnám, hogy NAGYON kedvesen kérjen bocsánatot és pátyolgasson és csináljon nekem édességet és bármi :D Jó, nekem túl jó párom van, de most komolyan. A leírt viselkedés valóban bunkóság, én durván besértődnék és nem tűrném el. Az anyja érdekelne a legkevésbé.

Ha most így bánik veled, mi lesz később?

2014. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eléggé ki vagyok akadva,hogy én lettem beállitva ugy mint egy darab kaki..
2014. jan. 5. 01:03
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
3 hónap nem nagy idő, de ha a kedves barátod már most ilyeneket csinál, akkor mi lesz később? Állon rúg, és még te vagy a szemét? Komolyan mondom, hogy nem értem. Ha véletlen volt, akkor is neki kellene bocsánatot kérni, ha meg direkt volt... Hagyd ezt a családot a fenébe, ne kínlódj velük, mert nagyon rossz vége lesz.
2014. jan. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után a barátod véletlenül térdel és b*szik bocsánatot kérni, akkor ez nem jó előjel. Én a helyedben alaposan átgondolnám, hogy együtt szeretnék-e maradni egy ilyen emberrel, mert mi lesz később?

Találkozz vele, lehet rájön mekkora tapló volt és ha jófej az anyját is megbékíti, de ha jelét sem mutatja a megbánásnak, akkor inkább keress mást.

2014. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ma este a pàrom totàl véletlenül orrba, percegig csak ölelgetett, alap, hogy bocsànatot kér!
2014. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!