Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjak neki több szabad teret?

Hagyjak neki több szabad teret?

Figyelt kérdés

A párom sokat utazik a munkája miatt. Viszont ilyenkor egész nap elérhetetlen. Nem munkaidőben akarom zavarni, de este azért gondoltam, csak nem gond ha beszélünk. De nincs net közelbe, hívni meg nem akarom.

Talán túlzottan rácsimpaszkodok ezzel? Csak igényem lenne rá (ha már napokig nincs itthon), hogy legalább este váltsunk pár szót.



2014. jan. 28. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod felhívni? O.o
2014. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális igény, ha naponta szeretnél tudni róla.De miért nem akarod hívni?
2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napközbe hívtam 1 számlaügy miatt és akkor is morci volt hangja. Gondolom zavartam. Lezártuk 1 percben a beszélgetést és utána nem hívott vissza. (Plusz baromi mérges ha telefonálgatok, mert pár hónapja sok lett a számlám sajnos, azóta vissza fogom magam)
2014. jan. 28. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt. Már felhívni se mertem az EXEM (!) meg mindig attól féltem, hogy ráakaszkodásnak veszi. Ezzel is vádolt hetekig, miközben nem is találkoztunk, és sajnálta rám az időt esténként 5 percre.


Szerinted miért az exem?

2014. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mostmár exem, akkor még a pasim volt.

Utolsó vagyok.

2014. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg legközelebb, amikor otthon lesz, hogy te több beszélgetést igényelnél, ő mit tud vállalni, stb... Mi honnan tudjuk, hogy nektek kettőtöknek mi a jó, amikor még ti egymásról sem tudjátok? :D
2014. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt ilyen barátom, most már az exem, nem véletlenül. Igaz, én akkor még csak 19 éves voltam és naiv. Egyetemre jártam, csak hétvégén jártam haza. Nem akart velem beszélgetni, ha felhívtam 5 percre este, ki volt akadva, hogy minek hivogatom. Nem érdekelte, mivan velem. Nem is hívtam többet, egész héten nem beszéltünk :) Jó nagy hülye voltam...

Az a gáz, hogy neki nincs igénye veled beszélgetni, nem kíváncsi rád, nem érdekled. Én elgondolkodnék a helyedben...

2014. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Velem is ez volt (a fenti válaszoló vagyok).


Én 18-19 voltam akkor és még az msn volt a divat.

láttam, hogy fellép msnre, de ha nem írt, én nem írhattam, mert kiakadt, hogy mit zaklatom. Napi 20 perc msn-t kértem tőle, ha már egész héten nem találkozunk, mivel "ráakaszkodom" hogy nem egyszer, hanem kétszer találkoztam volna vele. Tehát péntek este és szombat este szerettem volna, de azt már fojtogatónak érezte. Én meg jó barátnő szerettem volna lenni.


Nem tűnt fel, hogy hiába járunk 4 éve, kb. le se sz.,r. Mindig csak én tettem, hogy működjön a kapcsolat, én meg neki heti dugópajtása voltam a bokros teendői mellett.


4 év pazarlás az életemből.

2014. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!