Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom magányos lesz, nem...

Lányom magányos lesz, nem lett volna szabad tanítani neki?

Figyelt kérdés
Férjem a 16 éves lányunkat 10éves korától el kezdte tanítani arra hogy ne hagyja hogy bárki is meg alázza vagy meg bántsa a fejem thai-boxol és tanította olyan fiatalon hogy majd meg tudja magát védeni később még karatéra is be irata a lányom nem ellenkezett nagyon élvezi az edzéseket és régen is élvezte de most három honnapig volt együtt egy sráccal akinek hatalmas önteltsége volt és úgy szakítót vele hogy már egy másik lánnyal együtt volt a lányom nagy szeretettel orron nyomta ököllel háromszor a 17éves fiú sírva és vérző orral szaladt el tőlünk haza és most attól rettegek hogy a lányom ilyen kemény nem tudnak majd rá úgy tekinteni mint a többi lányra és nem fog találni magának párt mert félni fognak tőle vagy semmi okom ettől retegni hogy a lányom magányos lesz?
2013. dec. 8. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha NEM tud uralkodni az indulatain, akkor igen. A küzdősportoknak erre is meg kellene tanítani a művelőiket!
2013. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj, hogy ilyen sportokat űz a lányod. Az a baj, azt nem tanulta meg, hogy a magánéletben nem használhatja megoldásként azt, amit a sportban megtanult.
2013. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz magányos! Majd összejön egy egyenes jellemű fiúval, aki nem hagyja ott. A haragját meg majd megtanulja az edzéseken levezetni. Én is karatéztam 10 évig, nyugodt vagyok, mint hal a szatyorban...
2013. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem az a baj, hogy kemény, jobb is, hogy az ilyen tuskókat kivágja a francba. Meg az orronverés azért vicces:D De nem kéne verekednie, mert olyat csak primitív, visszataszító emberek csinálnak.
2013. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy már elmondták: nem az a baj, hogy küzdősportokat tanul a lányod. Hanem az, hogy ez az önuralom hiányával párosul.

Nem az a baj, hogy nem hagyja magát megalázni, sőt, ez egy kifejezetten jó tulajdonság lenne. Csakhogy lányodnál inkább úgy fogalmazzak: nem képes beletörődni a kudarcba, és nem képes elfogadni, hogy nem mindig ő van felül.

Ez nem csak a párkapcsolataiban, de az egész életében hátrány lesz. Ha majd a főnöke olyat mond neki, ami nem tetszik, neki is bemos kettőt, aztán majd mehet a bíróságra könnyű testi sértésért?

2013. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem kemény a lányod, hanem agresszív! Nem rettegni kell, hanem megtanítani a normális viselkedésre! A helyesírás nulla, gyermeknevelés nulla. Azt nem tudjuk, hogy milyen volt a srác, de azt igen, hogy most még azt is be szeretnéd bizonyítani, hogy megérdemelte! Igen, van egy réteg minden országban, ahol ezek a normák megfelelnek, de elég sokat és sokszor korlátozzák a szabadidejüket! (Most én is megérdemelnék egy orrbegyűrést? Talán igen, talán meg is kapnám, de én is öklöztem...)
2013. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az is benn van a pakliban, hogy mivel ilyen fékezhetetlen és agresszív, jó eséllyel egy magához hasonló jelleművel fog összejönni. Aki majd néhanapján jól bemos neki egykettőt, ha nézeteltérés van.

Nem biztos, hogy ez (volt) a legjobb nevelési irányvonal.

2013. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Ne féltsd a lányodat. Nem baj ha a következö pasijai tudják, hogy csak becsületesen, egyenesen.
2013. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Attól a lányod még nem agresszív elmebeteg, mert egyszer megütött egy gyereket, aki megcsalta.

Ha hetente verekedésbe bonyolódna, akkor lenne az.

2013. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ettől még nem lesz magányos. Biztos lesznek pasik, akik kevésbé önteltek, és szeretni fogják, őket valószínűleg nem fogja orron nyomni. Az meg sosem baj, ha meg tudja védeni magát.
2013. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!