Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el itthol a...

Hogyan mondjam el itthol a szüleimbek, hogy összeakarok költözni a barátomma?

Figyelt kérdés
Anyukám igen csak, olyan hogy neki bem tetszik semmi, meg szigorubb. Itthon se akarok már lakni mert már nem tudom elviselni hogy 23 éves létemre kéretöznöm kell bárhova megyek.

2014. jan. 31. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem igaz, hogy 23 évesen nem bírsz annyit kinyögni, hogy "anya, összeköltözünk a Bélával <<tetszőlegesen helyettesíthető a név>>"
2014. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Tökösen, eléállsz és közlöd vele, nem úgy, mint egy balf@ sz, hogy most szépen összeköltözöl vele... Most mit tud csinálni? nehéz esz elfogadnia, ha nem akarja, de úgy sem tud mit csinálni.
2014. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Az én anyum is olyan volt. Ha mentem vhova miért csavargok, ha épp nem mentem sehova akkor meg magamnak való vagyok mindig itthon ülök. Ha mentem boltba minek megyek oda.

Nekem is elegem lett ebből mert ez inkább idegesítő és túl megy azon h a szülő aggódik.

Aztán közöltem velük h összeköltözünk a párommal. Nem nagyon örültek de ez van. Azóta is együtt élünk:).


Dolgozunk mind a ketten és így jó mert senki nem szabja meg hova és mikor mehetek, így azt csinálom amit akarok.

Bár van mikor beleszólnak de olyankor eszükbe juttatom amit régen mondtak ami úgy hangzott: ha keresőképes leszek és dolgozok azt csinálok amit akarok.

Sztem bátran mondd meg nekik. Ha meg idővel nem megy a kapcsolat ( ne úgy legyen) még mindig lesz hova menned.

Jobb mintha 40 évesen is a nyakukon lógnál.

2014. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!