Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van Egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janika87 kérdése:

Van Egy lány aki tetszik. Facebook-on megjelöltem ő visszaigazolt. Meg szeretném őt ismerni összeakarok vele jönni de nem akarom lerohanni. Amikor látom hogy fenn van nem merek ráírni mert nem tudom mit írjak neki. Mit javasoltok hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
a "szia, nem zavarlak?" egy jó kezdés lehet
2013. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lazán, ha mostanában jelölted be, akkor minél előbb, minél közelebb a bejelöléshez.
2013. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Talán azzal kezdeném, hogy "örülök, hogy visszaigazoltál. Volna kedved beszélgetni?" Itt aztán tudsz tőle kérdezgetni bármit, de csak intelligens kérdéseket tegyél fel és legyél udvarias :) ha ő is visszakérdez, az jó jel. Ha a sokadik próbálkozás után sem érzed, h érdeklődne utánad, akkor lehet felesleges köröket futsz, de meg kell próbálni. Ha ismeritek egymást látásból akkor könnyebb dolgod van.

Én lány vagyok és hasonló módon ismerkedtem meg a mostani párommal, csak mi sms-ben kezdtünk el ismerkedni tök ismeretlenül, és nagyon sokszor megmosolyogtatott 1-1 szitu! ;)

2013. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha egy barátod lenne, először úgy indíts utána majd kialakul de ennek nem kell mindig így mennie mert megelőznek akkor

Megkérdezed milyen napja volt, meg mi érdekli stb, mondjuk így tudom nehezebb beszélgetni neten ismeretlennel

Sose tudtam neten beszélgetni velük, sok hülyeséget összehordtam, élőben jobban megy mert meg van az a kontakt ami így nincs

20/F

2013. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lány apját ismerem mert pár évig kollégám volt.
2013. febr. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!