Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy kérdést a férfiaknak szegeznek ebben a kategóriában, arra is 90%-ban nők válaszolnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
biztos több a nő fenn
2014. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos. Lehet, csak 10% a nő csak sokkal többet szeretnek beszélni :)
2014. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Eleve nem tudhatod, hogy aki válaszol, az nö vagy férfi - akármit is mondhatnak a válaszolók magukról.
2014. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Rólam sem lehet tudni mi vagyok. Talán egy mutánzs?
2014. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Én még sosem számítottam ki, hogy egy ilyen kérdésnél pont 90%-ban csak a nők válaszolnak. Igazából még olyan kérdést sem láttam, ahol kijelentették volna, hogy nő nem írhat, maximum csak külön volt kérve, hogy ha lehet, akkor férfiak is írják le a tapasztalataikat.

21/F

Vaaaagy talán mégis csak 21/L...? :D Most jól összezavartalak, hahaha.

2014. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehetséges,hogy ezt az oldalt döntő többségben nők látogatják,innen a nagyarányú női válasz.Az efféle fórumokat egyébként is leginkább a nők kedvelik.Ami persze nem zárja ki annak lehetőségét,hogy sok férfi is megfordul és válaszol itt.Mindenesetre ne várd,hogy adott kérdéshez kizárólag olyan nem képviselői írjanak,akikhez kifejezetten szólsz,egyrészt mert a többféle,vegyes válaszok adnak komplex képet,másrészt mert más érdeklődését is felkeltheti az adott téma,nemcsak a férfiakét.
2014. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Emellett érzelmi kérdésekről beszélgetni,vitázni jobban szeretnek anők,a férfiak kevésbé szeretik az ilyesmit boncolgatni,de ezt már az életben is tapasztalhattad.Párkapcsolat,családi,érzelmi,egyéb problémák megbeszélésében nagy részük nem igazán jó,nem is szeretik.
2014. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem tudhatod egy anonim fórumom, hogy ki a férfi, mi a nő és ki hány éves. Úgyhogy a kérdésnek nem sok értelme van.
2014. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Talán Rómeó vagyok! Vagy talán Júlia? :D Megnézem várjatok :D
2014. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Más kategóriákban is jellemző. Nem bírják megállni, hogy ne mondják el a véleményüket, főleg amikor leírják, hogy ők kivételek, nem olyanok stb.
2014. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!