Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőtök mennyire telepszik...

Sógornőtök mennyire telepszik rá a párotokra (férfi) és mennyire használja ki és ugráltatja őt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire, teljesen értelmetlen a kérdésed.
2014. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom, Te a férj testvére vagy. Nos, ha az én bátyámat használja ki egy nő, ahhoz sincs semmi közöm, nagyfiú, oldja meg, illetve nem tudhatom, hogy neki rossz-e egyáltalán az ugráltatás. Ha viszont a férjem nővére "pattog", elküldöm melegebb éghajlatra, foglalkozzon a saját házasságával (lenne mit), valamint nem használom ki az öccsét, különben is nagyfiú ő is, egyenrangú felek vagyunk.
2014. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire.
2014. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Sógornőm szerencsére teljesen kimarad az életünkből. Természetesen ha megyünk látogatóba akkor beszélgetünk, de nem avatkozunk bele egymás dolgába, és nem is kérünk vagy követelünk szívességet. Szóval nálunk ez nem jellemző.
2014. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Nálunk fordítva van.


Szóvá tettem már a bátyámnak, hogy elég bunkó dolog, ahogy a barátnőjével bánik.

Én biztos nem hagynám, hogy velem valaki megtegye ezt.


Ugráltatja őt. A kávét, a reggelit beviteti vele tálcán minden áldott reggel, ő ott fekszik délig az ágyban.

A saját szobáját nem takarítja ki, a barátnőjével csináltatja meg, hogy anyánk ne veszekedjen.

Ha megkéri bátyámat, hogy vegyen már egy sütit neki, mert megkívánja, azt feleli, hogy van lábad neked is....


Engem ez nem érdekel. Beszéltem a csajjal, azt mondta, hogy ne haragudjak, de ez az ő kapcsolatuk, ne szóljak bele. Ezek után azt csinálnak, amit akarnak.....nekem teljesen mindegy.

Tök mindegy hogy ki részéről érvényes a kihasználás, aki hagyja, az megérdemli.

2014. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ennél mindegyiknek több esze van hál istennek.
2014. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, te a feleség vagy és a férjed lánytestvéréről kérdezel. Nálunk mindenki éli a saját életét. Szeretik egymást, mert testvérek, de nem telepszik senki, senkire!
2014. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Na, akkor én leszek az ellenpélda: az exférjem húga és az exanyósom standardan pattogtatták az exemet. Oda ment haza először, hozta, vitte-őket, többet volt ott, mint itthon. A családban ez bevett szokás volt, így biztosították a rangsort az újonnan jöttekkel - akkor még ezt nem láttam. Sok éve elváltunk - ez is szerepet játszott benne, de nem ez volt a fő ok - az új feleséggel is ezt csinálják, már beszélni sem beszél velük.

Nekem azóta anyóssal kiegyensúlyozott a kapcsolatom, sokat segít a fiam körül, emiatt hálás vagyok neki. Többet van ott a gyerek, mint az apjánál...

Sógornőről nem tudok nyilatkozni, nincs az og-ban.

2014. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Hoppá! Igaza a 7-esnek! Ezt egy kicsit benéztem, csak az járt az agyamban, hogy a nővérek is szeretnek anyósmódjára belevenni magukat mindenbe. Egyébként igen!, gyakran ugráltatják a férjemet, hogy ide vigyél, oda vigyél, rendszeresen elcseszik a számítógépet, javítsd meg; de ha a Balatonra utaznak, akkor a szokásos bandával áztatják az áztatni valót (van mit :)).
2014. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Durva ha már azt érzed, hogy olyan mintha (nem csak neked) de sógornődnek is a férje lenne (a párod, mert kb. annyit ugráltatja mint egy második feleség. (vagy a feleség nem ugráltatja, és a sógornő ugráltatja őt a feleség helyett is)
2014. febr. 10. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!