Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mama erőszakosan akar segíteni...

Mama erőszakosan akar segíteni, és ha nem fogadom el, majdhogynem olyanokat mond, hogy akkor szenvedjek hát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ugyanez anyával, csak ő nem akar segíteni, de mindenki majdhogynem átkozódik és azt várják, hogy nekem úgy sem fog menni, hogy túl vállaltam magam, meg hasonlók, szinte önigazolást keresnek abban, hogy nekem rossz legyen.
2014. febr. 13. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi nem fog menni?
2014. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ÍRD le értelmesen, hogy MIRÖL van szó, mert így nem lehet válaszolni arra, hogy mit tegyél.
2014. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

gyermek örökbefogadás-egyedül.


de ismerem mamát milyen, nekem a "segítsége" teher lenne, nem is kicsi!

anyával meg nem is tartunk kapcsolatot-rossz viszony-ő csak magában átkozódik, hogy úgy se fog menni he he.


úgy idegesítenek. még a gondolataik is mindkettőjüknek.


mit tegyek, ho9gy ne az én életemen rágódjanak, meg ne nekem akarják az életem megoldani, hanem törődjenek a maguk dolgával.

2014. febr. 13. 11:29
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem adnak örökbe gyereket egyedülállónak. Még házaspároknak sem egyszerű.
2014. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4,


de adnak. Én is egyedülállóként fogadtam örökbe a lányomat. Azóta ugyan már férjhez mentem, de évekig egyedül neveltem a kiscsajt. :)

2014. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nevelőszülőségre gondoltam - intézetiseket kivenni, vagy hasonló

de nekem most speciel nem is ez a lényeg, hanem egyáltalán hogy jönnek ők ahhoz hogy "átkozódjanak" itt felettem?

2014. febr. 13. 11:42
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 de jó ilyet hallani :)
2014. febr. 13. 11:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Fej, vagy írás. Dobj fel egy százforintost.
2014. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit teszel, ők nem fognak megváltozni. Neked viszont megvan a jogod hozzá, hogy megszakítsd velük a kapcsolatot, ha azt tehernek érzed. Gondolom van saját egzisztenciád, ha örökbefogadáson gondolkodsz.
2014. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azért azt tudd, hogy kisbabát nagyon nehéz, majdhogynem lehetetlen örökbe fogadni, még házaspároknak is.

Nagyobb gyereket "egyszerűbb", olyan 4-5 éves kortól kb. De (bocsánat a megfogalmazáért, nem tudom szebben mondani) akkor is inkább cigány gyereket, "fehér" gyerekhez nem egyszerű "hozzájutni". Az én lányom is roma származású, látszik is rajta, de soha senki nem bántotta emiatt sem az oviban, sem a suliban. Nagyon okos, nagyon jól nevelt, szorgalmas, népszerű kislány. :)

2014. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!