Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal még csak egy...

A párommal még csak egy hónapja vagyunk együtt, de máris dirigálni akar a kislányomnak. Engedjem?

Figyelt kérdés
A kicsi egy kicsit rossz, ezért rászól a párom ami nekem nem tetszik. Az én gyerekemre majd én rászólok.
2014. febr. 8. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
98%

Valakinek meg kell nevelni... és ha te pont akkor nem vagy ott, akkor hagy mondja meg neki.

Kivéve ha nem őt akarod mostoha apjának.

2014. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
17%

szia!

Vedd kézbe a dolgokat,a párod ne dirigaljon a gyerekednek!föleg ne egy hónap utan!

2014. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
86%

Valahogy csak ki kell alakítania a határokat a kislányod felé, hogy mit enged meg neki és mit nem. Szerintem teljesen normális, hogy értésére adja a gyereknek, hogy mit enged meg és mit nem.

Én is rá szoktam szólni bárkinek a gyerekére, ha olyat tesz, amit én nem tűrök el egy akkora gyerektől.

2014. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
78%
Egy hónap után összeköltöztetek vagy, hogy kell érteni? A pénzét azt persze költheti a TE gyerekedre, ugye?
2014. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, hogy dirigál, vagy rászól.

Ha a párod, akkor közösen nevelitek a kicsit, nem? Vagy etetheti, ruházhatja, de a nevelésébe nem szólhat bele?

2014. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
76%
Neveletlen gyereket nevelni kell, ha családot akarsz.
2014. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
89%
Én is rászólnék, én is kijelölném a határokat, hogy mit szabad, és mit nem. Együtt élsz a férfival, akit szeretsz, aki elfogadott a kislányoddal, közös a háztartás, közös a gond, közös az öröm.
2014. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Rászól, hogy ne beszéljen csúnyán és ne rosszalkodjon.
2014. febr. 8. 20:13
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Ez neked miért esik rosszul ? Mit rosszalkodott konkrétan a kislányod és mit mondott ?
2014. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
84%
Most gondolj bele, mi lenne, ha a férjed holnaptól egy nemtörődöm ember lesz, a te kedvedért, nem fog rászólni a gyerekre, sem vigyázni rá, sem semmi. Akkor sem, amikor azt te majd jogosan kérnéd. Az jobb lesz ?
2014. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!