Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom francia, és 2 hét múlva...

Párom francia, és 2 hét múlva költözünk Franciaországba, de szüleim nagyon nem akarnak engedni, mivel messze lennék. Miért nem fogadják el, hogy én így döntöttem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem fogadják el, hogy így döntöttél, mert messze lennél tőlük. Már megválaszoltad magadnak a saját kérdésed.

Majd megbékélnek. Egyéb probléma ezen kívül?

2014. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem vagytok házasok, akkor jogos a félelmük.é Mit csinálsz, ha meggondolja magát és otthagy? Hogyan jössz majd haza?
2014. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

"Hogyan jössz majd haza?"


Vesz egy repülőgépjegyet? Ahhoz nem kell a párja...

2014. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért, ha házasok lennének akkor mi változna, ha meggondolná magát és otthagyja?
2014. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Hány eves vagy, hogy engedély kell tőlük?
2014. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyerekük vagy teljesen természetes, hogy féltenek egy ekkora változás előtt.
2014. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

én nem értem. tőlük függ, h elmész-e? kell az engedélyük? ha nem, akkor nem "nem akarnak elengedni", hanem "nem helyeslik, h elmegyek".


majd megszokják, nem tudnak mást csinálni. nálunk is mindig siránkozás van, mikor visszajövök Németo-ba. ez van.


az a baja szerintem a szüleidnek (mert az enyémeknek az), h nincs más értelme az életlüknek, mint az, h várják, h A gyerek látogasson haza, azán legyenek együtt, vasárnapi ebéd, unoka, másik unoka.

Ezt leszámítva meg marad a tv, a munkahely, a házimunka, a besavanyodás.


peace

2014. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
7-el egyetértek
2014. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz a szüleiddel ,majd megbékélnek ! :-) Az én anyám is kivan akadva ,hogy hamarosan költözünk Németországba a férjem után a lányunkkal . Ez van ,minden szülőnek be kellene látni ,hogy nem a gyermeke életét éli és egy ország váltással a jelenlegi helyzetben csak profitálni lehet . Franciaország nem a világ végén van ,meg lehet beszélni hogy hol te mész a szüleidhez ,hol ők hozzátok . Én sok sikert ,minden jót és gyors beilleszkedést kívánok új ,választott hazádba :-) !
2014. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
azért nem mellékes, hogy 19 vagy 29 a kérdező...
2014. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!