Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A parommal kijottu...

Mit tegyek? A parommal kijottunk hetfon franciaorszagba. O elkezdett dolgozni epitoiparban. En sajnos nem tudok elhelyezkedni, mert francia nelkul nem lehet ervenyesulni itt.

Figyelt kérdés
Kint lakunk masokkal egy tanyan egesz nap nem latok senkit, nem tudok mit csinalni. Ez meg csak a masodik nap, de mar elegem van az egeszbol. En ezt nem fogom birni napokig, honapokig. Ugy erzem, mintha egy bortonben lennek.
2010. okt. 12. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit,minden kezdet nehéz!Próbáld eltervezni a napod mit fogsz másnap csinálni.Tegyél hosszú sétákat az jót tesz.Nincs valami hobbyd amivel eltölthetnéd az idöt?

Ha van rá lehetöség próbálj ha nehezen is megy köszönést és egyszerü mondatokat megtanulni,az is jó idö töltés.

Ès ha van szomszédod aki szintén háziasszony meg ismerkedhetnél vele.Esetleg meló szerzésben is segíthet.Minden jót!

2010. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát először is,én tuti hogy nem mentem volna ki a nagy bizonytalanságba,amikor tudom hogy nem is ismerem a nyelvet,nincs munkalehetőségem sem kilátásba stb.

Ha a párod fog csak dolgozni,akkor az a pénz lehet hogy ott nem lesz elég arra hogy téged is eltartson,meg önmagát is,azonkívül a szállás stb és szerintem nem azért mentetek ki,hogy ott feléljétek a keresetét.Ezt itthon is meg lehet csinálni.Viszont ha még ez csak a második napotok,akkor ne add fel,még időd se volt munka után nézni.Indulj neki és míg a párod dolgozik,próbálj meg valami melót keríteni magadnak is,akár csak egy szállodában mint takarító,vagy bármi.Viszont míg nagyon ráérsz néhány szót azért megtanulhatnál franciául is,bár remélem nem csak magyarul tudsz,mert akkor tényleg jobb ha hazacuccolsz,de gyorsan.

2010. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha másokkal laktok, miért nem látod őket? Nem hiszem, hogy egy tanyán nincs semmi elfoglaltság. Ha tényleg nincs akkor csináld azt amit most is, netezz, és keress valami értelmes elfoglaltságot. Gondolom a párodat sem azért alkalmazzák az építőiparban mert perfektül beszél franciául.
2010. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!