Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a párom telefonját...

Szeretném a párom telefonját leolvasatni. Minden kimenő bejövő sms-t megtudni, a hívásait hangrögzítéssel, lehetséges ez a T-Mobilnál, vagy valahol?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 10:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem biztos, hogy nem.

Inkább találj ki valami mást, mert ha erre rájön, te leszel a világ legnagyobb szemete, akkor is, ha valójában ő csal meg. Vagy nem tudom mi az oka a kíváncsiságodnak, de mindig az van, hogy az a bunkó meg bűnös, akik "kutat".

2009. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha ezt megtudja, akkor úgy ott, hagy, hogy idöd se lesz meglepödni - és teljesen jogosan.

Ha ennyire nem bizol benne, akkor semmi értleme együtt lennetek.

Meg ha te ennyire nem tudod a másik magánterületét tiszteletben tartani, akkor vagy nagyon éretlen, vagy nagyon szemét vagy.

2009. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem azt kérdezte h helyes vagy sem.
2009. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól tudom akkor csak rendőrségnek, bírósági végzéssel ad ki mobilszolgáltató ilyen adatokat. Hangrögzítést talán nem is csinálnak.


Magánvélemény: Ha ennyire azt akarod, hogy kidobjon, akkor miért nem szakítasz? Ha megtudja, hogy mire készülsz/mit tervezel szerintem még pislogni sem lesz időd, máris repülsz.

2009. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

ha, T Mobilos a telefon, akkor a Helyi Ügyfélszolgálatán személyesen érdeklődj!

szükséged lesz a telefonhoz kapcsolódó szerződés számra, Pin és Puk kódra, és a Tel Kódszámára, plusz a regisztráláskor megadott jelszóra

2009. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
84%

Nem tudsz ilyet csináltatni, még a te neveden lévő előfizetéssel sem. Az utolsó jól írta, ez csak bírósági végzéssel lehetséges.

Csak egy óvatos kérdés: nem lenne egyszerűbb szakítani?

2009. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
és milyen bírósági végzéssel?:) féltékenységből elkövetett érdeklődés jogcímén?? Egyébként ha politikai vagy belügyi a dolog, azt a rendőrség is lehallgathatja, de gondolom nem ilyen célzatú, mivel ebben a témakörben tette fel: családi kapcsolatok :) Kérdező! konkrétan kérdezz rá , az a legbiztosabb!:)
2009. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Válaszolók! Ti hol olvastátok azt, hogy szakítani akar a kérdező? Baromira nem látom.

Ma már mindent meg lehet oldani, csak jó helyen kell keresni, s sok pénzbe kerül. Kutakodni kell egy kicsit az interneten.

2009. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:55


Nem olvastuk. Viszont az ilyen jellegű kutakodás a másik (akár férj, pár) magánéletébe az esetek 99%-ában azonnali szakítással jár. Az én exem is emiatt lett ex egy pillanat alatt, pedig ő csak az e-mail címemet törte fel.

2009. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezz meg ismerős, megbizható profi informatikust!
2009. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!