Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a párom telefonját...

Szeretném a párom telefonját leolvasatni. Minden kimenő bejövő sms-t megtudni, a hívásait hangrögzítéssel, lehetséges ez a T-Mobilnál, vagy valahol?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 10:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én mindig is bíztam benne, másfél évig, soha nem kérdeztem hova megy, mit csinál, mikor jön, de egy ideje, pár hónapja elég furán viselkedik, egyszer belennéztem az sms-eibe, és nem kellmes látvány fogott el.... meg a csajnak a neve át lett írva férfira... Hibába kérdezem meg párnaponta, hogy tuti csak én vagyok neki?Erre azt mondja aha, vagy idegbeteg lesz és jön a kifogásokkal, és soha nem fogja bevallani, de én nagyon szeretem őt így is, vele maradnék, csak azt szeretném vallja be!!!
2009. dec. 11. 11:34
 22/23 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem szereted a párodat.

Mi van, ha az a csaj, akinek a telefonszáma volt, eladta vagy elajándékozta egy férfi ismerősének, rokonának a telefonját számmal együtt? Én már hallottam ilyenről.

2009. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én mindent próbáltam bemesélni magamnak, hogy biztos barátjával van, biztos csak arra kíváncsi belenézek e telojába, és kiakadok, de ez sajna nem így van. Be kell látnom van valakije, de annyira szeretem, hogy tűrök, amég tudok, ha nagyon összekapnánk elmondok neki mindent, hogy miket tudok, ha elhagy érte elhagy, ha nem, akkor én megyek. Amúgy régebben ő is leolvasatta a telefonom, minden kimenő bejövő hívást hangrögzítéssel, minden kijövő bejövő sms-emet is tudta. Ezért gondoltam, most én vágok vissza.
2009. dec. 14. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!