Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, ha nem...

Bennem van a hiba, ha nem szeretnék olyan férfivel kapcsolatot, akinek gyereke van?

Figyelt kérdés

A volt páromnak is van egy kisfia. Vele jól kijöttünk, bár teljesen máshogy van/volt nevelve, mint ahogy szerintem kellett volna. (pl ha tönkretett valamit nem szólt rá az anyja, hiszen még csak gyerek, nem volt baj ha nem köszön az utcán, nem baj ha evés előtt édességet eszik stb)

De a párom sem úgy állt a dolgokhoz, ahogy én elvártam volna, ha a gyerek közös. Egyszerűen nem volt kedve a gyerekhez, akkor kapcsolt neki mesét, és órákig letojta a gyereket. Néha rászólt,hogy menjen el wc-re vagy hogy éhes e. Ha kint szép idő volt, a párom nem akart kimenni vele a játszótérre, mert ő filmet néz és az fontosabb. A gyerek anyjával is sokat veszekedtem, mert minden "luxusra" költötte a pénzét, aztán nekem sírt hogy nem tud a gyereknek ruhát venni, meg a gyerek apját a fb-on eláztatta, hogy ő milyen szemét apuka, mert egyszer nem hozta el a gyereket mikor az ő hétvégéje volt, mert nagyon lebetegedett, én pedig dolgoztam.

Szóval nagyon sokat stresszeltem, fogytam az utóbbi időben. Most készen állok újra párt keresni, de nem szeretnék olyat akinek gyereke van.

Tudom nem mindenki olyan apuka mint az exem, de a gyerekek anyja döntő többségében állandóan vitázik az exe új párjával, és én ebből szeretnék kimaradni.

Megpróbáltam egyszer, de nem ment. :(


2014. febr. 25. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem szerintem teljesen normális nő és férfi oldalról is. Miért nevelnéd mását ha sajátodat is nevelheted. Szerintem gyerekes szülőnek gyerekes pár való.
2014. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem ezt ne dönts el előre, de komolyan te magad mondtad : "Tudom nem mindenki olyan apuka mint az exem,.."
2014. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen arról van szó, hogy szeretném a konfliktusokat elkerülni, amiket egyszer már átéltem.
2014. febr. 25. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
nekem is a volt paromnak volt gyereke,és hatrany volt,sokszor nem ért rá,mert ö nevelte a gyereket,ez van a gyerekkel ,az van.igazaból a kisfiút se tudtam elfogani.
2014. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kisfiút egyébként nagyon szerettem, sajnáltam hogy ilyen anyja meg apja van.
2014. febr. 25. 18:28
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor kerüld el...ennyi.
2014. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem kényszerit arra, hogy gyerekes társat keressél, én sem szivesen mennék bele egy ilyen kapcsolatba!
2014. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned van a hiba!!

Őszintén szólva én tudatosan kerülöm az ilyen férfiakat!

Én mindig is úgy voltam ezzel, hogy ha párom van akkor annak ne legyen gyereke, együtt vállaljunk gyereket, mind kettőnknek ez legyen az első!

2014. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem benned van a hiba de csak kíváncsiságól kérdezem: ha találnál olyasvalakit akik elváltak de van egy kisgyereke , de normálisak és rendesen nevelik akkor belemennél?
2014. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt,h én is így határoztam. Az előző páromnak volt gyereke, és nagyon rossz tapasztalat volt. Sokat veszekedtünk, többek között azért is, mert sztem nagyon rosszul osztotta be az időt a párom, a közös programok erőltettek voltak, kínosak. Úgyhogy én is eldöntöttem a szakítás után,h nekem több olyan pasi nem kell, akinek van gyereke. Aztán persze a sors fintora,h mégis csak olyan párom lett, akinek van egy fia az előző házasságból. És érdekes módon semmi gond. Én arra a következtetésre jutottam,h az előző kapcsolatom nem a gyerek miatt volt rossz, hanem az exemmel nem illettünk össze, csak ez vhogy nagyon erőteljesen nyilvánul a másik gyerekével kapcsolatban. De tuti,h akkor sem maradtunk volna együtt, ha nincs gyereke - most már így látom. A jelenlegi párommal (azóta férjem, évek óta együtt vagyunk, van közös gyerekünk is) pedig nagyon harmonikus a kapcsolatunk, és természetesen semmit nem ront rajta,h már van egy nagyobb fia is.

Úgy érzem,h nagy marha lettem volna, ha csak ezért nem jövök vele össze annak idején. Pedig nagyon nagy aggályaim voltak az előző párkapcsolatom miatt.

Szóval el lehet határozni előre ilyen dolgokat, de hát ember tervez, Isten végez :)

2014. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!