Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tűritek, hogy a társatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tűritek, hogy a társatok ellentétes neműekkel rendszeresen közeli kapcsolatot tartsanak? (Gondolok puszira, ölelésre stb-re) Vajon ez normális, van bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Most ismerkedek egy lánnyal, aki állítja, hogy a fiúbarátai és a lánybarátai egyenlőnek számítanak Neki, és ha a lánybarátját megöleli, akkor a fiúbarátait is.


Aztán írja nekem face-en, hogy a tomi úgy megszeretgetett, (az osztályban szokott ölelkezni a fiúkkal), a gergő a hátára vett vasárnap délután...


Most bennem van a hiba, hogy ezt nem nézem jó szemmel és tényleg ez egy normális dolog, vagy párkapcsolat mellett nem kellene ezt csinálni, ahogy én gondolom?


(Igen, még csak ismerkedünk, csak mondtam Neki, hogy kapcsolat mellett ezt nem tűröm meg, amit ő furcsáll, hogy miért nem.)


2012. dec. 10. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem vagytok egyformák. Neki ez természetes, mert így szokta meg. Én is ölelgetem a fiúbarátaimat, a páromat nem zavarja. Emiatt nem érdemes féltékenykedned, de ha nagyon irritál, akkor kérd meg, hogy legalább vegyen vissza, mert neked ez nem esik jól.
2012. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Én nem díjaznám.
2012. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is a legtöbb barátom ellenkező nemű és normálisnak tartom,hogy szimpátia alapján barátkozik valaki és nem nem alapján.Szóval normális,amit a barátnőd csinál.Ne akard kisajátítani,mert azzal csak magad alatt vágod a fát lassan és biztosan.
2012. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

Én is ilyen vagyok, nekem az természetes,hogy akit szeretek azt megölelem :)

Az első barátomnak is furcsa volt elsőre, de aztán beládta, hogy ez nem jelnt semmit és megszokta :)

22/N

2012. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Ez teljesen normális dolog, miért tenne különbséget a barátai közt bárki is? Ha ölelgetős fajta akkor ugyanúgy ölelgeti a fiú barátait is. Te vagy túlzottan féltékeny fajta, erről le kéne szokni. A barát az barát, nem kell rájuk féltékenynek lenni.
2012. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szóval 19 évesen csupán túl régimódi lennék? Pedig nem hiszem, hogy ez különleges elvárás...

Úgy gondolom, hogy amit a kapcsolat során elvárunk a partnertől, azt az elejétől fogva el kell várnunk.

Szóval ha az anya bemegy a gyerekekkel az aput meglátogatni a munkahelyre, és azt látja, hogy az apu ölelgeti a titkárnőt, az normális?

2012. dec. 10. 10:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem férne bele, de én nem is vagyok egy épp szocializálodó tini. Viszont nem a partnered csak reméled hogy az lesz, semmi jogod ebbe beleszólni, ami jogod itt neked van az mindösszesen annyi hogy igy megfelel neked a lány vagy sem.

Ez a lány ilyen, szereti a fiúkat, szeret tetszeni, mókázni és élni. Feltehetőleg neked is ez a vonzó benne, de mindennek meg van a maga ára, ha ilyen lányt szeretnél párodul akkor neki ez az ára. Ha úgy képzeled, hogy majd melletted ő megváltozik, te kikövetelhetsz tőle az ő normáitól homlokegyenest ellentétes viselkedést akkor annak sirás lesz a vége, ezt már most előrevetitem neked.

2012. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

A munkahelyet azért ne keverd bele :)

Ez normális dolog sztem...elhiszem, hogy valakinek nem fér bele...akkor meg kell vele beszélni és kész :)

2012. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én ezt mind figyelembe vettem, és korrektül közöltem is Vele!

Ugyanakkor a hozzáállása úgy váltakozik, mint a színek a karácsonyi égősoron. Egyszer azt írta, hogy elfogadja, és ha van partnere, akkor más fiú érintése nem kell neki, majd utána azt, hogy sokat kérek tőle, és meg kell beszéljük.

Mondtam, hogy Nekem feltételem, hogy ne ölelgessen másokat, erre azt mondta, hogy nem szeretne elveszíteni, szóval tépelődik rajta...


Azzal nem értek egyet, hogy magam alatt vágnám a fát, mert ha ezt a szokását nem hagyja abba (kapcsolatunk esetén!), akkor én szívfájdalom nélkül lépek tovább, ugyanis nem érezném magamat jól egy ilyen kapcsolatban.


Szóval úgy vettem észre, hogy a válaszolókat megosztja ez a kérdés, tehát nem egy rendkívüli a nézőpontom.

2012. dec. 10. 10:40
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem belefér az ilyesmi. Nem szoktam mindjárt rosszra gondolni. Sőt, nekem a te nézőpontod furcsa, hiszen nem szoktam minden szimpatikus férfiban szex- vagy szerelmi partnert sejteni.

A gond az, hogy egy szinte mindennapos dologról van szó. Ha ennyire eltérő a hozzáállásotok a barátsághoz és a szerelemhez, akkor sok súrlódásra számíthattok. Lehet, hogy megpróbál kompromisszumra (vagyis inkább konszenzusra) jutni a barátod, de nem sikerül neki, mert nem tudja felfogni, miért gondolkodsz a témában úgy, ahogy gondolkodsz. Egyszerűen nem tudja átérezni vagy értelmezni a motivációidat, csak próbálgatja, mivel nem akar elveszíteni. Ezért mondott hol ezt, hol azt.

2012. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!