Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
most van először barátom és nem tudom hogy mondjam el. még csak egy hete vagyunk együtt és akkor akartam elmondani ha már több ideje vagyunk együtt de nem bírom ki hogy ne mondjam el.. szóval hogy kéne?

2014. febr. 26. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Még várj egy picit. Be cool, Baby. :)
2014. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenképp mondd el neki! Nemtudom, ti mennyire vagytok egymás felé nyitottak,de én,ès az anyukám mindent megbeszélünk egymással. Szerintem mondd el neki! Hidd el, örülni fog neki,hogy nyílt vagy előtte stb. :) Sok szerencsét!
2014. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. febr. 26. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy levegő és őszintén.

Én jobb szeretném, ha a (gondolom) kamasz gyerekem nem azt közölné, hogy "anya-apa, ezzel a fiúval járok 3 hónapja", inkább azt, hogy "anya-apa, van egy fiú, aki elhívott randira, és szimpatikus nekem, ezért igent mondtam". Esetleg vesd fel, hogy ha kicsit komolyabbra fordul a dolog (szóval tényleg jártok), akkor mihamarabb bemutatnád nekik. Szerintem ezzel így egy szülőnek se lenne normál esetben gondja. :)

2014. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként én szívesebben hallanám azt, hogy: "Anyu, XY-nal randizom most. Szóval "járogatunk", már kb. 1 hete." Mint, hogy: "Anya, ő a barátom, már harmadik hónapja."


Mert mit mondasz, ha randira kell menned és megkérdezik, kivel leszel és hol? Csak hazugságokat fogsz generálni.


24L

2014. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem ne azt mondd,hogy jársz valakivel,hanem szólj a szülőknek ,ha programot csinálsz vele.Néhány alkalom után már fel fog tűnni nekik,hogy nem véletlen...aztán majd hozzászoknak.

Fontos,hogy tudják kivel,hol jársz,mert különben csak tiltásra ,ellenállásra számíthatsz.néha hozd szóba otthon,hogy xy kedves,vagy segített vmiben stb...így nem érzik úgy,hogy vadidegen számukra.

2014. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp mond el. Egyébként én már azelőtt elmondtam, mielőtt jártam volna vele, hogy lenne egy srác.


Ja és ezt nem tartom jónak, hogy a szülők utólag tudják meg.

2014. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!