Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok már semminek sem...

Nem tudok már semminek sem örülni, mindenkit kiborítok magam körül, nem találom a helyem, a családomat meg megfojtanám egy kanál vízben. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Ott kezdtem el aggódni, hogy karácsonykor kaptam laptopot, amit már nagyon régen szerettem volna, de nem örültem neki. Egy kis cuki mosoly, és köszönöm, ennyi. Sehol a régi kitörő öröm. (nem vagyok egy olyan ember aki mindent megkap, sőt, általában hónapokat könyörgök egy kis apróságért) Semminek nem örülök.. nevetek ugyan, de nem értem hogy min. Minden hülyeségen, aminek semmi értelme. A családom teljesen kiborít, azt érzem, az összes utál, többször közölte velem édesanyám, hogy sokkal jobb itthon, ha nem vagyok itt. Apám és öcsém buták mint a föld, anya idegbeteg, kishúgom meg még túl kicsi, őt én nevelem. Próbálok mindenkiért tenni, de nem jön vissza, nem értékelnek semmit. A múltkor kitakarítottam a fél házat, hogy anya örüljön, erre hazajön, és vérvörös fejjel ordítja le a fejem, hogy mi az, hogy kimostam a húgom ágyneműjét, mert hogy a múltkor mosta ki (tiszta kakaó volt) és hogy pazarlok,stb.. az fel se tűnt neki, hogy tiszta minden, és széjjelmarta a kezem a tisztítószer..(nagyon meglátszik rajt)nem mehetek sehova, nem akarja hogy életem legyen, nem veszi észre magát, többször kidobott itthonról.. a tesóimat részesíti mindenhol előnyben, tőlem csak az elvárás, de segítséget nem kapok soha.. semminek nem örülök, mindenhez semleges vagyok, a barátaimat nem akarom terhelni, ezért faképpel ülök velük. nem is tudom, miért vannak még egyáltalán jóban velem. nagy terveim voltak, minden reményem leveszett,nem találom a helyem, úgy érzem, semmire nem vagyok jó.. akaratlanul bántok meg embereket,nem tudom, hogyan.. mindenkivel kiabálok, sokszor azzal, akivel nem is akarok. a múltkor úgy elvertem húgomat, hogy vérzett az orra (esküszöm nem akartam, dehogy akartam, szegényem rosszkor volt rossz helyen, ő az egyetlen, akit még családomból szeretek.. csépeltem egy jódarabig, bevágtam sötét szobába a sarokba, 3 pofon kíéretében mire eleredt az orra vére..)aztán sírva kértem tőle bocsánatot. nem tudom mit teszek, nem értem magamat, kérlek segítsetek nekem, félek magamtól
2014. márc. 9. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy. Én a helyedben sürgössen felkeresnék egy szakembert. Szerencsétlen húgod hány éves? Miért kellet elverned? Ilyenkor inkább moss arcot, menj el sétálni, inkább üvölts egyet a párnádba, de ne a húgodon vezesd le a haragod! Te hány éves vagy?
2014. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húgom 4, én 16..
2014. márc. 9. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt így belátod, akkor mi akadályoz meg abban, hogy változtass? Csodálkozol, hogy a szüleid a többieket részesítik előnyben, amikor egy beteg hisztis pcsaként viselkedsz? Önuralom, önbizalom, és meg fogsz tudni változni.
2014. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az vagyok, de egyszerűen nem tudom, nem értem miért tettem, és hogy hogy jutottam el idáig.. szeretem,imádom őt, tényleg, de gondolj bele abba is, hogy a nap 24 órájában velem van, anyuék nem igazán foglalkoznak/vannak vele, és nem egy tizenévesnek kellene nevelnie egy ekkora gyereket születésétől fogva, nagyon megterhel az egész..tudom hogy nem kellett volna, de nem is voltam magamnál( nem mentséget keresek) de egyszerűen nem vettem észre magam, csak ordítottam,meg minden, ő csak úgy viselkedett, ahogy az akkora gyerekek szoktak.. mikor kicsibaba volt, többször eszembe ötlött, mi lenne hogyha csak úgy ledobnám az erkélyről.. egy pszihopata idióta állat vagyok? komolyan, nem vicc az egész, tényleg, rettegek magamtól, félek, hogy nem tudom mit teszek
2014. márc. 9. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké. Most már egészen biztos hogy el KELL menned egy szakemberhez. Ez nem normális.


#1

2014. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!