Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állítsam le az anyósom?...

Hogyan állítsam le az anyósom? Hogy ne fojtsam bele egy kanál vízbe?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyűlölöm és a puszta jelenlététől is rosszul vagyok. Egy beképzelt, uralkodó típusú nő, akinek csak a külső a fontos, az nem lényeg, hogy belülről rohadt... Használja a ruhámat, a cipőmet, kidobálja a cuccaim, eldugja úgy, hogy meg sem találom, megmondja, mit hogy főzzek, mit tegyek az asztalra, hogyan terítsek, mit csináljak, mit ne csináljak, az ágyneműnkben alszik, a mi ágyunkban... Egyszerűen elegem van. Rosszat még nem szólt, de egyszerűen ezekkel mocskosul felb@ssz@ az agyamat és már nagyon nehezemre esik visszafogni az indulataim. Szegény párom nem tehet róla, hogy ilyen elfuserált anyja van, de már nem bírom elviselni, viszont nem akarom megbántani sem. Hogyan lehetne rávezetni páromat, hogy ő állítsa le az anyját, nem én küldjem el egyszer melegebb éghajlatra?
2013. szept. 3. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Együtt él veletek az anyós?
2013. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megmondod neki!
2013. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Presy ***** válasza:
2013. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam kérdezni, hogy neki megmondtad már? Gondolom nem gondolatolvasó.
2013. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az anyosodnal laktok? Koltozzetek el.
2013. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem él velünk, de épp elég az, amit a hétvégéken művelni tud.
2013. szept. 3. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne nyúljon semmihez.
2013. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sózd el a kávéját.

Milyen gyakran jár hozzátok? Minden hétvégét veletek tölt? Mert azon lehetne ritkítani.

2013. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elég gáz amiket írtál. A pároddal kéne megbeszélned, hogy nagyon idegesítő számodra, és segítsen neked ebben a problémában. Ketten biztos kitaláltok valamit, hogy hogy kéne neki megmondani, hogy fogja vissza magát. Kicsit ritkítani kéne a meghívást, és elmondani anyósnak, hogy amikor nálatok van nagyon örültök neki, de mivel sok időt ott tölt, ezért neki is be kell tartani azokat a szabályokat amik szerint ti éltek. Pl. nem hordjátok egymás ruháját, nem fekszetek bele ruhástól az ágyneműbe stb. Illetve amikor ott van, neki kell alkalmazkodnia a ti háztartásotokhoz, tehát ne mondja meg mit hogyan kéne csinálna, max tanácsot adjon és max akkor ha kéritek. Készítsetek haditervet a pároddal és közösen indítványozzátok a változást. Csak azért tisztelettel, hisz mégis csak a párod édesanyja. Részben neki is köszönheted a párodat.
2013. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy csak hétvégén vagyok párommal, de akkor meg mindig ott eszi a fene anyósomat. A páromhoz megyek, de mindig meg kell osztanom az anyjával...
2013. szept. 5. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!