Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz ezen az...

Szerintetek nem gáz ezen az oldalon kieregetni a családi szennyest?

Figyelt kérdés
mi van akkor, ha akár egy családtag, akár egy ismerős ráismer a szituációra? valaki bukott már le? mi lett a következménye? mit gondoltok erről?

2014. márc. 17. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sz*rja le? Ha ráismer a szituációra, akkor nyilván eddig is tudott róla, tehát mindegy.
2014. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Kieregetni? :D
2014. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

*kiteregetni :D

bocsánat :D

2014. márc. 17. 21:12
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én attól jobban tartok hogy a barátnőm jön rá hogy kérdéseket írogatok ki róla :D
2014. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Basszus, pedig nekem komolyan tetszett ez a kifejezés: kieregetni a szennyest. Sokkal találóbb. Az ember a tiszta ruhát teregeti....Bocsi, szóval bennem is fel szokott merülni a kérdés, és finoman szoktam puhatolózni, hogy ki ismeri v. használja egyáltalán ezt az oldalt az ismerőseim között. Mondjuk nem is sok kérdést írtam ki, és nem is sok ismerősöm van itt, így egész nyugodt vagyok. :)
2014. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de csak akkor, ha a Kérdező olyan ostoba, hogy úgy írja le a sztorit, hogy rá lehessen ismerni. Elég pár apróságot megváltoztatni - a válaszolónak olymindegy, ha a lényeg adott - , és máris képtelenség ráismerni. Ha pedig mégis ráismersz valamire, akkor mindig gondolj arra, hogy a véletlen műve és csak paranoid vagy. :)
2014. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, mint a Cserpes Laurának a húgocskája, aki pár napja teregette ki itt a családi szennyest, de olyan szinten hogy névről lehetett tudni hogy melyik családtag mit csinál. Öcsike pl. a fütyköst vakargatta.
2014. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
7-es, be tudnád linkelnia kérdést?
2014. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1., nem gàz, hisz ugysem ismer senki;)

2., nem sok ismim bujja a GYIK-ot:)

2014. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom sajnos belinkelni mert kb 3 órára rá törülték a kérdést. Arról szólt a kérdés hogy a kislány nővére Zoé fogja kísérni Kállay-t az eurovíziós dalfesztiválon és az apjuk nem akarja őt is kivinni magukkal. A másik problémája az volt a lányzónak, hogy mivel beteg volt, a nőnapi csokiját odaadták az öccsének. Laurát is beleszőtte, hogy az apjuk nagyon elkényezteti őt.

Nem csodálom hogy törölték a kérdést, mert minden nevet megadott amit csak lehetett... Nem tom hány éves lehet a kislány, valahol az ő szintjén érhető hogy rosszul esett neki - mert leírta hogy a testvéreivel hogy kivételeznek és ő mennyit sír emiatt - de pont mert egy ismert família hát totál felismerhetőek voltak.

2014. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!