Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30- hoz kozeli egyedulallok...

30- hoz kozeli egyedulallok titeket is zaklatnak ezzel?

Figyelt kérdés
Mar egy eve szakitottam az exemmel. Azota a tavoli rokonok,es munkatarsak zaklatnak a van parod, ferjhez kell menni, gyereket kell vallalni tanacsokkal. Zavar ez az egesz mivel en sem igy terveztem az eletem, de nem szoktam beszelni errol senkinek. Mit lehet az ilyen embereknek mondani?
2014. márc. 23. 18:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Pff... szar helyzet, ln is ebben vagyok. Engem nem zaklatnak ilyenekkel, de ott motoszkál a fejemben, hogy a társadalom elvárja ezeket ilyen korban. Én is azt hittem tini koromban, hogy 25 éves koromra már lesz férjem meg gyerekem. Most meg sehol sem tartok. 1 éve nincs párom se. Mondd azt nekik, hogy manapság jobb később szülni, mert érettebb vagy rá, anyagilag is el kell érni egy szintet stb. Amúgy mi közük hozzá... más világot élünk.
2014. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy tervezed de megvarod az igazit.
2014. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából azt, hogy az én életem, én döntöm el, nektek semmi közötök hozzá, nem ti fogjátok megmondani, hogy mit kell tennem és mit nem.

Ezt el lehet mondani finoman, de el lehet mondani durván is. Ez tőled függ.

2014. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék velük, s hangulattól függően mosolyogva közölném, hogy én nem így gondolom, vagy nem szólnék semmit, esetleg valami nagyon aszociális megnyilvánulást tennék és sokkolnám őket, ez lenne a legszórakoztatóbb...

Az baj, ha Benned ez fájdalmas, vagy legalábbis zavaró pontot érint, akkor azért nehezebb lerázni az ilyesmit. Vagy ha számít mások véleménye. Ez utóbbi nálam mindig igen alacsonyan volt, önfejű vagyok és sok mindenben kilógok a sorból...

Nekem van párom, csak gyerekem nincs. Van, aki már feladta, hogy lesz, van, aki szolidan biztat, a legtöbbek nem foglalkoznak vele. Én tartózkodom, bár néha gondolok rá, mert idén leszek 38 éves. De anyám sem szült még ennyi idősen s elég jó géneket örököltem tőle... Majd meglátjuk. Az életem egyelőre nem alkalmas, főleg én vagyok éretlen.

2014. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Zaklattak, de elég határozottan tisztáztam, hogy ehhez semmi közük. Volt sértődés, de ez legyen az ő gondjuk, meg kell húzni egy határt. Nekem régóta nincs senkim, amiről én is tehetek, mert válogatós vagyok, de ez az én dolgom. Ha találok magamhoz valót, akkor nagyon örülök, ha nem, akkor így maradok. 29/N
2014. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én erre azt mondanám hogy eljön minden a maga idejében.. Sőt pont jó korban vagy hiszen a 30 éves korában a "legvonzóbbak" az emberek sőt ekkor érettek egy igazi pár kapcsolatra.. És ha nem sürgeted a dolgot és nem idegesíted magad azzal hogy találj magadnak valakit , akkor hidd el rád fog találni az úgynevezett tökéletes nagy Ő ...
2014. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zaklatnának, de nem engedem. Ráadásul nem is akarok se férjet, se gyereket, azért meg nem fogok szülni, hogy mások boldogok legyenek.
2014. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen zaklatnak és h mit lehet nekik mondani hát én azt szoktam h nincs rá időm a munka az egyetem meg a nyelvtanulás mellet. Am ez tényleg így van.


Sajnos ilyenek mindig lesznek és mindig zaklatnak majd. Üdv a klubban. Az meg h férjhez megy/ megnősül lesz gyerek v nem mindenkinek a saját döntése. Bár a többség ezt sosem fogja fel. És bár valszeg nem leszek mindig szingli de gyereket azt viszont nem akarok, és mielőtt jönne v ki a majd meggondolod magad szöveggel. Azoknak csak annyit h 27 vagyok és ez nem most jött ez volt 17 évesen 22-n és most is ez van.


Meg nem akarok új lakást venni mer az egy szobába még elférünk ketten de nincs több mer fürdőszoba van meg még a konyha ennyi.


Szóval nem vagy egyedül.


27 F

2014. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A munkatársak állandóan beszólnak. De akkori is ez volt amikor kapcsolatban voltam, mindig az ment, hogy mikor lesz esküvő meg gyerek. Ráasásul olyanok, akiknek szintén ebben a helyzetben vannak. Úgyhogy simán visszaszólok nekik, hogy majd ha nekik már megvolt... a rokonok szerencsére békén hagynak ezzel, mert nálunk a családban mindenki elválr, tudják, hogy nem érdemes meggondolatlan döntéseket hozni. 29/n
2014. márc. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*elvált
2014. márc. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!