Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak vennék órát Karácsony...

Páromnak vennék órát Karácsonyra. Lehet rá graviroztatni? Mit szoktak ilyenkor ráirni?

Figyelt kérdés

Évfordulót, vagy inkább nevet?

Akinek a párja kapott ilyen ajándékot örült neki?

Más egyéb ötletekre is kiváncsi lennék.

Én 25/N Ő 28/F és van babánk is.


2009. dec. 17. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan itt a vadidegenek mondják meg, hogy mit gravíroztass? Ne viccelj már...

"Mit szoktak ilyenkor ráírni?" Szoktak??? Én az én barátnőmnek azt, hogy Szerelmemnek... vagy a monogrammját, hogy ha szakítunk akkor se legyen neki ciki :D (ez csak vicc volt:)) Vagy csak simán egy dátumot. Ki tudod te találni ezt.

2009. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy rosszindulatúnak tarts,de Órára nem szoktak semmit gravíroztatni,hacsak nem fedeles zsebóra akkor a fedél belső oldalára.Inkább férfi csuklóláncra,vagy gyűrűbe.Órára nem is lenne hova előlap egyértelmű,de ma már valamennyire is magára adó óra átlátszó hátlapú automata,hogy lásd a kidolgozott szerkezetét,ha nem átlátszó akkor már a gyár infokkal begravírozta.Ja lehet quart is de azt nem adnak ajándékba!
2009. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
én öngyújtót vettem neki (zippo), az egyik oldalra a keresztneve, a másik oldalra kedvenc autómárkája lett gravíroztatva. bár órán lényegesen kevesebb hely van ehez.
2009. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Nem vadidegenektől várom, hogy mondják meg mit irassak rá konkrétan, nyilván az Én páromat Én ismerem. Azt kérdeztem, mit szoktak graviroztatni rá. Tehát ötletem az van, Én csak a hogy is mondjam...'szokásra' lettem volna kiváncsi.

Azért kössz, hogy irtál. Mégha sok hasznát nem is vettem, ment a zöld kéz :D


Kedves második válaszoló!

Nem tartalak rosszindulatúnak :)

Egyetlen egy esetben láttam Én is, hogy sima mezei karórára gravirozva volt, a hátsó fedőlapra. Mondjuk nem igazán nyerte el a tetszésemet, mert az irás mellet-között ott viritott a márkajelzés...Karórát vennék mindenképp, csak gondoltam ezzel egy kicsit személyesebbé tudom tenni az ajándékot.


Kedves harmadik válaszoló!

Az ötlet maga nagyon jó lenne, de semmiféle hasonló dolgot nem tartunk itthon, különböző okok miatt :):):)


Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 17. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gravíroztasd bele a pontos időt. Így, ha az óra elromlik, akkor is tudni fogja, hogy mennyi az idő...
2009. dec. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Órába én nem gravíroztatnék, mert bár lehet hülyén hangzik, rögtön veszít az értékéből... Persze ha nem sok százezerért akarsz neki venni valamit, akkor nyugodtan :)Ha viszont valami komolyabb órára gondoltál (Omega, Breitling stb) akkor én nem tenném... Hogy értsd mire gondolok, kicsit olyan ez, mint amikor Zámbó Jimmy a mercije üvegeibe gravíroztatott egy aranykoronát :) Rögtön eladhatatlanná tette az autót :)

Persze tudom, ajándékot nem adunk el, de szerintem egy gyárilag megcsinált műremeket összekaristolni szentségtörés :)

2009. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 03:26


Roppant humoros, kár volt fárasztani magad :)

Neked is igy van? Csak tudd, mikor hol a helyed :)

2009. dec. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!