Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapámnak karácsonyra mit...

Édesapámnak karácsonyra mit készíthetnék saját kezűleg ajándékként? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Édesapám 54 éves, FTC szurkoló (nem kérek olyan hozzászólásokat, hogy fúj..stb.). Olvasni nincs ideje, alkoholt nem iszik, ha kap ajándékba, azt a szekrény tetejére teszi fel. Tavaly karácsonyra egy FTC-s kis pólót vettem neki, amit az autó belső visszapillantó tükrére akasztott fel. Idén viszont nincs anyagi keret, hogy a boltban vegyek bárkinek a családban ajándékot. Ezért szeretnék ötleteket kapni. Nem baj, ha nem a focihoz kapcsolódik.

Köszönöm a segítséget!


2011. nov. 10. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak normális válaszolók írjanak!
2011. nov. 10. 17:37
 2/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogyha szabadságon van, akkor horgászással kapcsolódik ki.
2011. nov. 10. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én egyszer páromnak csináltam hasonlót. A kellékek nem drágák. Ha valamit akarsz csinálni, ahhoz valamennyi pénz úgy is kell. Ez nem kerül sokba. És nem csak teának lehet használni.

2011. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Páromnak a szülinapjára csináltam Honvédos bögrét. Veszel egy sima üveg poharat, bögrét, korsót, valamit. (Egész olcsón is lehet találni, én pl. 500 Ft-ért vettem 3 bögrét) Üveg festék (nekem csak piros meg fekete kellett). Aztán hajrá. Én a logójukat festettem a bögrére. Nagyon tetszett neki, most abból kávézik. :)
2011. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Süssél neki mézeskalácsot.Én minden évben azzal kedveskedek a családomnak.Tavaly névre szóló szivecskéket kaptak,cukordrazséval díszítve.Azelőtt házikót,de csináltam már 3D-s karácsonyfát,kosarat,sőt szobamérleget is.Egy kis fantázia és egy kis kézügyesség szükséges hozzá.De anyukád,nagyid biztos szivesen segít.
2011. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!