Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam h megcsal-e?...

Honnan tudjam h megcsal-e? Többi lent

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve élünk együtt. Első gyerekünket várom. Tegnap az egyik közösségi oldalon rám írt egy nö, azt állítja h a párommal kapcsolata van 2 hónapja. Próbáltam kideríteni h igaz e vagy csak valami "jó akaró" szórakozik. Tudni kell h párom szombaton este elment a haverjaival. Ez a nő azt állitja h akkor is nála volt, leírta milyen ruhába volt meg minden. Azt is írta a csaj h aztmondta neki a párom h nem az övé a gyerek akit várok, nem is tudom h kitöl van csak ráfogom h az övé. Meg h már engem em szeret stb... Am 5 évet vártunk erre a babára, már azt hittük nem is jön össze soha. Ugyhogy nagyon örültünk mikor terhes lettem. Azóta is mindent megad neki a párom(1 hónap mulva születik meg) és nekem is, nem úgy veszem észre h nem szeretne. Igaz, sűrűn eljár itthonról de én bízok benne. Viszont azért az is eszembe jut h mivan ha igaz amit állít az a nő. Szerintetek mit tegyek?
2014. márc. 31. 11:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Hát 99% hogy megcsal...
2014. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Hát az a nő is elég szemét, hogy rád írt...
2014. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha a haverjaival ment kicsit szórakozni, viszont a csajszi tudta hogy milyen ruha volt rajta akkor, azért sanszos hogy ő mond igazat nem?

Legalábbis elég gyanús.


Szép dolog, hogy írod bízol a férjedben, de ha ez így lenne, akkor elküldted volna a csajt a francba, nem pedig kérdést írsz ki ide.

Azért csak kérdőre kellene vonnod drága párod.

2014. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem h mért tenné hisz úgy örül a babának is meg látszólag engem is nagyon szeret. Ja és a nő profilképe Jennifer Lopez XD. Talán kamu face... Nemtudom :/
2014. márc. 31. 11:16
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

"Azóta is mindent megad neki a párom(1 hónap mulva születik meg) és nekem is, nem úgy veszem észre h nem szeretne."

Ha szeret akkor gondold azt, hogy kamuzik a nő.

Szét akarsz robbantani egy boldog életet? Lehet a szerető stabilitást ad neki, de lehet csak most van neki, hogy terhes vagy és utána már nem lesz a másik nő. Nagyon sok férfi megy félre amikor terhes a párja, de attól még szeretik a párjukat, csak testi kielégülés kell nekik.

2014. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kérdöre vontam, azt mondta h valami szemét akit mindketten ismerhetünk csinálja h összevesszünk. És aztmondta soha nem tagadná le a saját gyerekét senki elött.
2014. márc. 31. 11:19
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Megmutatnam az üzenetet a páromnak es figyelnem a reakcióját.
2014. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

De az is lehet, h a nő nyomult a párodra, aki visszautasította. A csaj ezen besértődött és most sz.rt akar kavarni...

Vagy csak szemet vetett a párodra.

Az, hogy tudja, milyen ruhában volt, még nem bizonyíték! De azért mostantól igencsak nyitva tartanám a szemem... Nagyon kétszínűek tudnak lenni a pasik, ha kalandot keresnek...

2014. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

"Hát ha a haverjaival ment kicsit szórakozni, viszont a csajszi tudta hogy milyen ruha volt rajta akkor, azért sanszos hogy ő mond igazat nem?"


Ha valaki elmegy valahová szórakozni, akkor az ott lévő összes ember meg tudja mondani, hogy milyen ruha volt rajta, ha megfigyeli. Ha azt is leírta, milyen alsónadrág volt rajta aznap este, akkor gyanú, egyébként ilyenen ne rágódj.


Én is szembesíteném a párom az üzenettel, továbbá megírnám a csajnak, hogy nem hiszek neki, ennél azért konkrétabb dolgokkal rukkoljon elő.

A pároddal leülnék beszélgetni, mondd el, hogy téged nagyon zavar ez az üzenet, és ha bármi problémája van, akkor inkább tőle szeretnéd tudni. Reméled, nincs okod hinni a nőnek, de jól esne a megnyugtatás, illetve ha megszületik a pici, egy kicsit kevesebbet járjon el itthonról.


Azt, hogy valaki hogy áll a születendő gyerekéhez, szerintem egyértelműen meg lehet állapítani. Egy dolog, hogy megvesz neki mindent, más dolog, hogy beszél-e a pocakodhoz, igyekszik-e kímélni téged, mennyire tervezi a jövőt hármasban...stb.

2014. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Bár úgy érzem soha nemtudom meg ki hazudik. A nő aztmondta telóról írt igy nemtudja elküldeni az üzeneteket, de ma náls lesz a laptopja és elküldi. Hát kíváncsi leszek... És ha igaz minden akk mivan? Hagyjam el? Apa nélkül nőljön fel a fiam? Vagy bocsássak meg neki és reménykedjek h a fia születése megváltoztatja? Nemtom mi legyen
2014. márc. 31. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!