Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam meg hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg hogy megcsal-e a barátom?

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy sráccal akit nagyon szeretek. Amikor ketten vagyunk akkor olyan jó..érzem hogy szeret meg minden..de nagy társaságba 1x 1x olyan fura...vagyis nem törődik vele..s többször volt hogy telefonált s mire oda mentem mondta hogy most lekell rakja..S van egy haverja aki akar járni velem s nem tudom hogy féltékenységböl-e de azt mondja egyfojtába hogy a pasimnak egy csomó csaja van...s nem tudom kinek hidjek...Szerintetek?
2012. ápr. 16. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
szerintem tanulj meg írni
2012. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

fogadj fel, mint magánnyomozó....

vagy fogadj fel mást

vagy nyomozz utána te,

VAGY KÉRDEZD MEG és OLVASD LE a Reakcióját.

2012. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a pasidnak van egy csomó csaja, az feltűnő. Annyira egy srác se jó, vagy ha igen, akkor nem veled kezd a helyesírásod alapján, mert elég kiscsaj lehetsz még...


Ha igazán a haverod barátja, akkor pont, hogy fedezni fogja, még akkor is ha megcsal, ha pedig ellened hangolja, valszeg csak szét akar szedni.

Egyik se sokkal jobb helyzet. Mi lenne ha a srácnál kérdeznél rá?

2012. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

"s nem tudom kinek hidjek...Szerintetek?"


Az első hozzászólónak mindenképp!


Ui: megcsal, nem is kérdés

2012. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeritnem ezt vele beszéld meg, tőle több mindent megtudsz, mint tőlünk, idegenektől.
2012. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
haverod barátja * helyett az akart lenni hogy a haverja a barátodnak
2012. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirás miatt..amúgy meg egyfolytába kiakad..s akkor kezdi hogy ennyire nem bizok meg benne s ilyenek..
2012. ápr. 16. 23:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, lehetséges, hogy van valakije. De Beszéld meg vele.
2012. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kitérdekel.....
2012. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te kacérkodsz a haverjával és ilyet kérdezel...
2012. ápr. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!