Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit megcsalt a párja, kivizsg...

Akit megcsalt a párja, kivizsgáltatta utána magát, hogy nem kapott-e el valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, ez inkább egészség témakör, de itt sok a megcsalós kérdés.

Én a nő vagyok, és tudom, hogy védekezés nélkül ment félre-legalább 1x.

A bőrgyógyászaton csak HIV és szifilisz szűrés van, hol és mit lenne még érdemes nézetni?


2014. ápr. 2. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász?
2014. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%

Elmeorvost is látogass meg,az ilyen dolog lelki betegségre is utalhat.Egyébként akkor is kivizsgáltattad magad,amikor összeálltál a pároddal?

Nehogy a végén a nő kapjon tőled betegséget.

2014. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a nőgyógyászhoz, és kérdezd meg, mit-hol-hogyan lehet/kell kivizsgáltatni védekezés nélküli közösülés után.

Valószínűleg nem kaptál el semmit, de jobb biztosra menni.

2014. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene neki elmeorvos? Szerintem nagyon reálisan gondolkodik. A férje megcsalta, honnan tudja, hogy csak egy ápolt egészséges nővel volt-e kapcsolata, és nem mondjuk egy országútszéli nőszeméllyel is?


Nem nagyon vagyok otthon a nemi betegségekben. De kismama vagyok, és az őssejt tárolásnál több szűrés is kell (HIV, szifilisz, hepatitis B-C, ..stb). Az előző gyerkőcömnél ezeket az eredményeket még magamnak kellett beszereznem.

Az ÁNTSZ-hez mentem vérvételre. Szerintem menj el oda, mondd el, hogy mi a problémád, és milyen szűrővizsgálatokat ajánlanak ebben az esetben (miket lehet így, nemi úton elkapni?).

Mindegyik vizsgálatnak más díja volt, ami az őssejthez kellett, az anno 12.000 Ft-omba került.

2014. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet az előttem lévő barátnője vagy 15 férfivel csalta meg. Amikor megtudta, kidobta a lányt, és ő is elment egy teljes vérvizsgálatra. HIV, Hepatitisz, szifilisz, stb stb.

Nem azt mondom, hogy minden szakításkor menjen az ember szűrésre, de amikor az derül ki, hogy a másik fél félrelépett, akkor igenis érdemes elmenni.

2014. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nálatok nemi beteg gondozó akkor oda menj mert oda fognak küldeni.

Egyébként meg nézess meg mindent magadon,ismerősöm szifiliszt nyelt be a félrekamatyoló férjétől.Ennyi eszük legyen már,hogy ha félremegy,legalább gumit húz.

2014. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolónak vajon mi baja? Ő a harmadik?
2014. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

7.

Én is arra gondoltam, hogy orrba szájba nős pasikkal hentereg. Ezért megalázó neki, hogy félnek a feleségek az ilyenek után ágyba bújni.

2014. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem.

Óvszerrel védekezett,és nem egy hivatásos k...urvával csalt meg.Élettársa ,és két gyereke volt a nőnek.

(bár ez nem vigasztal,és nem enyhítő körülmény)

De ha a fentebb írt nőtípussal történt volna, akkor lehet, hogy megtettem volna.

2014. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A bőr és nemibeteg gondozóban csak a fenti kettőt nézik. Felhívtam a nőgyógyászatot, ott meg félreértettek, azt hitték én mentem félre és 72 órást ajánlgatott a nő, meg hogy amíg nincs tünetem, nem vizsgálnak.

Hát köszi.

Sajnos nem egyszer csalt meg, de egyszer tuti gumi nélkül. Nem lehet spontán gyereke, azért ilyen bátor, erre meg valszeg nem gondolt.

2014. ápr. 2. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!