Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen olcsó karácsonyi...

Milyen olcsó karácsonyi ajándék ötletek vannak (kézzel készült)?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, szóval nincs sok pénzem, de mindenképp szeretnék a családtagjaimnak adni ajándékokat karácsonyra. Nincs valami jó ötletetek? Anyukámnak ki szeretnék festeni egy tálcát, anyukámnak egy fotóalbumot kidíszítek, de még van egy 10 éves húgom és egy 18 éves bátyám és az apukám akiknek még szeretnék.
2009. dec. 18. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Az anyukám-anyukám megfogalmazásnál vmi hibádzik. Olvasd újra az irományodat!
2009. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
2 anyukád van? :D
2009. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D bocsi, a fotóalbumot a nagymamámnak csinálom xD
2009. dec. 18. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Húgodnak gyöngyből fűzz karkötőt.

Bátyádnak pedig írj egy CD-t / DVD-t, vagy egy üvegpohárra fess neki valamit (nevét, egy focilabdát...), ezt körömlakkal is megteheted (tapasztalat)

2009. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél kocka vagy henger alakú gyertyát.picit olvaszd meg az egyik oldalát és tegyél az olvadtabb részbe egy fényképet.én ilyet csináltam.vigyázva olvaszd.kicsit döntsd meg hogy ne folyjon.de annyira nem is kell,csak hogy megtapadjon a kép és mikor kihűl ott marad.
2009. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajmár válasza:

Mellé esetleg adhatsz könyvet is, mert az szép gesztus:

[link]

2011. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!