Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedi, olcsó, kézzel készítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedi, olcsó, kézzel készített ajándék barátod névnapjára?

Figyelt kérdés
A saját fotóalbum és a kedvenc zenéiből összeválogatott CD jó ötlet, de valami másra gondoltam. Olyanra, ami személyes, érzelmes és mégis fiús. Köszönöm előre is a segítséget. Én 18/L Ő 19/F
2009. okt. 28. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyedi, olcsó, kézzel készített ajándék barátod névnapjára?


Ilyen nics. ha valós örömöt akarsz, csak a szex. Bögrét hanyagoljuk már! Elmúltál 18!

2009. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

elözö válaszolonak: ez nagy hülyeség!

sztem ha szeretitek egymást akkor mindennek örül pl az én barátom azt kérte h himezzek neki vmi szépet névnapjára :)

2009. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jah nem irtam h 23 éves... szoval igen csak elmult 18 és mégis örült annak amit csináltam
2009. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Japersze, örült, igen. Ajándéknak illik örülni.
2009. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andrewka ***** válasza:
100%

Örülhet minden saját kezűleg készített ajándéknak. De akkor legyen személyes. Szóljon kettőtökről, a kapcsolatotokról. Egy csepp erotika biztos siker:)


22/f

2009. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd le neki hogy mit érzel. Szerelmes levél. Vagy próbálkozz meg versírással. Bár mondjuk ezt meghittebb Karácsonyi ajándéknak:)
2009. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rajzolni tudsz? vagy ismerőseod közül aki szépen tud rajzolni rajzoltass meg egy róla/rólad vagy közös képet. tuti bejön neki. vagy egy olyan maci amin olyan fehér trikó van és vagy irj rá valamit vagy nyomtattasd rá a közös képeteket. vidd el vacsorázni.
2009. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Közben vettem egy kicsit innen is - onnan is és kigondoltam a megfelelő ajándékot. A szerelmem kedvenc rajzfilmfiguráját fogom lerajzolni szívvel a kezében, majd abból csinálok egy faliképet, amit a tök csupasz szobája falára rakhat.
2009. okt. 28. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
17.18-as voltam :) na látod ez marha jó ötlet :))) lehet énis praktizálom majd valamikor :DDD
2009. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!