Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember az aki nem tud...

Rossz ember az aki nem tud sírni egy hozzátatozója temetésén?

Figyelt kérdés
anyám szerint az és mivel én nem tudtam sírni ezért szerinte én érzéketlen önző és rossz ember vagyok.
2014. ápr. 3. 17:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
39%
karácsonyt sem szereted mire számított?:)
2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne rossz ember. Nem mutatja ki az érzéseit, attól még nem rossz.
2014. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Anyukád akkor még nem találkozott olyan emberrel akinek kemény marad a lelke ilyenkor is!

21F

2014. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Én sem tudok sírni temetésen pedig mindig akarok de nem megy ez van ettől még nem vagy rossz
2014. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Legjobb barátnőm se tudott, pedig még csak 12 éves. Én mióta tudom, hogy meghalt egy hozzátartozóm (múlt szombat) azóta sírok :( Holnap lesz a temetés, ez lesz életemben az első, de szerintem tuti sírni fogok. A lényeg, hogy nem vagy rossz ember.
2014. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Mikszáth Kálmán- Az a fekete folt ??? Erről is szó van.
2014. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem rossz ember, én se tudtam sírni nagymamám temetésen, de attól függetlenül baromira fájt.
2014. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Legtöbbször sokkos állapotról van szó, azért nem tud egy ember sírni a temetésen. Minden ember másként gyászol.


Anyád nem tudhatja, hogy benned milyen érzelmek vannak egy másik ember iránt (mellesleg semmi köze sincs ehhez), tehát ha ezt vágja a fejedhez, akkor ostoba és előítéletes, mellette pedig önző és gonosz, mert egy külső kép (te egy temetésen sírsz vagy nem) alapján akar téged, mint egész szeméyiséget negatívan meghatározni: rossz, érzéketlen, önző.


Pedig egyik sem te vagy, hanem ő.

2014. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Eleve szerintem a halál csak akkor szomorú, ha tényleg tragikus. Nagyanyám nagyon-nagyon öreg volt, álmában ment el. Ezen nincs mit sírni. Ilyen halált szeretnék én is a halál pedig az élet része. Azon könnyeztem (de nem a temetésén) hogy nem lesz többé velünk.


De a temetésen? Megmondom őszintén én nem szoktam temetésen sírni.

2014. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Én Édesapám temetésén sem sírtam. Olyan volt az egész, mintha nem is velem történt volna, csak ott lennék valahogy. Nem tudtam felfogni akkor, mert nagyon hirtelen történt minden.
2014. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!