Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz dolog egy "idegen" ember...

Gáz dolog egy "idegen" ember temetésén sírni?

Figyelt kérdés
Párom édesapját temetjük,de nem ismertem,mert külföldön élünk,fél éve vagyunk együtt, és azóta még egyikőnk sem volt otthon..:( Azonban sokat mesélt már nekem róla, és a halálhíre is kiborított, végig sírtam 1 napot.. a temetésen főleg a rokonok láttán nem tudom visszafogni a sírást. Vagy nem is kell?
2009. dec. 17. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz. A leírtakból számomra kiderül,hogy személyesen nem is.de a párod által megismerted. Gondolom párod nagyon ki volt bukva,osztoztál vele a fájdalmán.

Sajnos én is elvesztettem már apukámat. Már hét éve lesz májusban. 13 voltam.:(( Tudom mit érezhetett...

2009. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem gáz ha kimutatod az érzéseid.

Végülis a párod édesapja.

És ilyenkor esetleg előjöhetnek benned régi mással kapcsolatos érzések is amik kijönnek belőled.

2009. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, már ez is ciki-e kategória lesz??

Nem, nem ciki kifejezni magunkat normális és elfogadható keretek között!!!!

2009. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2009. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem az...anyukámat már az is kiborítja ha csak temetésre kell menni.Akkor is ha egy vadidegené.Csak szimplán azért sír mert a temetés az szomorú dolog.Szóval szerintem nem ciki.
2009. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gááz? Egyáltalán nem!Ha hahotáznál a temetésen az látod az lenne...
2009. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Egyetértek az eddigi válaszolókkal.

Én sem tartom cikinek, ha sírsz.

Egyik barátnőm Nagymamáját jól ismertem, sírtam is a temetésén. Viszont ugyanazon a napon temették ennek a néninek az öccsét is. Pár óra különbséggel haltak meg és nem is tudtak egymás állapotáról...

Szóval a temetés is egy napon volt és mivel ez a barátnőm nagyon ki volt borulva, így elmentem a másik temetésre is és azon is sírtam, pedig életemben nem is láttam azt az embert!

Engem egy temetés nagyon megérint. Amikor belegondolok, hogy egy nemrég még élő embert végleg elveszítünk, meg a sok zokogó ember meg azok a szomorú dalok...:-(

Részvétem Nektek!

2009. dec. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én azt tartom cikinek, hogy a mai világban feltesznek az emberek ilyen kérdést maguknak, másoknak! Tudod, ez azt jelenti, hogy ilyen fontos esetben is mások véleményére adsz. Szerintem meg nagyon jó, hogy még van olyan ember, akiben van empátia, aki tud őszintén sírni. Miért kellene ezt visszatartani?? Hova fajul a világ, hogy ilyet mástól meg kell kérdezni?
2009. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a párod Apukája egyáltalán nem idegen ember. ha sírsz, azt hívják részvétnek. természetes. de ha mégsem, kibírod anélkül, azért sem fognak megkövezni. ezt mindenki másképp éli meg. van aki érzékenyebb típus. és van akit mélyen érint és mégsem tud sírni.
2009. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne?Dehogy az.
2009. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!