Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat, van két...

Megcsaltam a páromat, van két gyerekünk. Mégis el akar zavarni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt akarja, hogy a gyerekek nélkül menjek el. Nagyon sajnálom, hogy megcsaltam, de egy kicsit ellaposodott a házasságunk, nem tartom már vonzódom hozzá. A gyerekeket viszont nem akarom elhafyni és amúgy nincs is hová mennem.

Mivel engeszteljem ki a férjemet?


2014. ápr. 9. 17:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
42%
nem fogod tudni.. húzd meg magad, váljatok el, kérd a gyermekelhelyezést.. a gyerekeket ne hagyd ott
2014. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%
nem sajnállak.
2014. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%
Holnap németórán felelés lesz Zsuzsa néninél, úgyhogy a kamu kérdések gyártását inkább befejezném, és elkezdeném a házit írni a kisasszony helyében...
2014. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nincs hová mennem ezért nem engedi velem a gyerekeket. A ház az övé. Mit tegyek, hogy megbocsájtson?
2014. ápr. 9. 17:36
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
ez nem jutott eszedbe akkor amikor félrekúrtál? neharagudj de ilyenkor nem tudok sajnálni senkit.
2014. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 zabmester ***** válasza:
98%
Nem tudom, meg fog-e bocsátani valaha, de az őszinte megbánás elengedhetetlen. De azt sehol nem látom a kérdésedben, hogy te ezt a félrelépést megbántad volna, inkább csak úgy néz ki, mintha most megijedtél volna attól, hogy következményei vannak annak, amit csináltál.
2014. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, ha már ellaposodott a házasságotok, azt valószínűleg a férjed is érezte, nem kizárt, hogy ő is megcsalt már. Talán csak valami alibi kellett önmaga előtt is, hogy végre szakíthasson veled. Egyébként hogyan derült ki, hogy félreléptél? Nem sikerült diszkréten lerendezni?
2014. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%
felismerni a trollt cifra írásáróóóóól
2014. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
97%

"A ház az övé"

Akkor bajban vagy. Jobban végiggondolva, elég nagy bajban.

2014. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Meglátta, hogy ki van szívva egy bizonyos helyen és nem tudtam eltitkolni a félrelépést. Azt mondta, hogy három napom van a költözésre.
2014. ápr. 9. 17:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!