Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni azt, hogy...

Honnan lehet tudni azt, hogy a pasi már nem akar kibékülni több év együtt töltött idő utána a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Vagyis pontosabban a menyasszonyával. Az életünk 30%-át együtt töltöttük, ami nagyon sok idő, de még mindketten fiatalok vagyunk, a férfi valamivel 30 felett van.

Nagyon sok mindenben egyformák vagyunk, egyformák a célok is. Az a baj hogy több év után kihűlt és ellaposodott a kapcsolat. Próbáltam többször is beszélni vele erről, hogy egy kapcsolatért ugyanúgy tenni kell mint egy barátságért, mert egy barátság is el tud laposodni. Nem volt már így jó, ezért én voltam az, aki szakított. Már eltelt egy kis idő szakítás után, majdhogynem mindennap beszélünk. De nem látom azt hogy annyira teperne utánam. Vagy talán nem is kellene mindennap beszélni vele, mert így hogy mindennap beszélünk olyan mint ha nem is szakítottunk volna, nincs elég nagy távolság? Talán ha nem beszélnék csak max heti 1x, jobban hiányoznék neki? Én szeretném ha ez a kapcsolat jól működne, mert még egy ilyen férfit nem találok, és ő is mondta apámnak, hogy még egy olyan lányt nem talál mint én. De egyébként azt meg honnan tudjam, milyen jelekből, hogy lehet hogy ő már nem akar semmit, ha nem tesz érte?? Amúgy is nagyon-nagyon zárkózott ilyen szempontból, nem beszél az érzéseiről.



2014. ápr. 6. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem egyszer egy srác mesélt úgy egy lányról, hogy: "szép is, minden jó vele, de elrontottam" mivel? "mielőtt elutaztam, az utolsó este nagyon várt, sütit is csinált, nem mentem és megharagudott, szakított. de tudom hogy visszacsinálhatnám, ha nagyon akarom." és visszacsinálod? "hát nem tartom olyan fontosnak"
2014. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!