Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nyári ruha még a nagymamá...

Ez a nyári ruha még a nagymamámé volt. Még régen adta oda anyukámnak, hogy adja oda majd nekem. Most kaptam meg. Felpróbáltam, és hát. Szörnyen áll. De nagyon szép! Ti mit gondoltok erről? (kép)

Figyelt kérdés

Tudom,borzalmasan áll, de...hordjam így is, vagy inkább tegyem el?

[link]


2014. ápr. 17. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy a nagymamádé volt, egész jó :)

Nekem tetszenek az ilyen stílusú ruhák. Ha tetszik neked, akkor nyugodtan hordjad.

2014. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik én hordanám.
2014. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én egy két gombot felül kigombolnék, felvennék valami nagy nyakláncot, vagy jó övet és tök jó!
2014. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felul ne gombold be nyakig, hagyj egy kis dekoltazst, és akkor nem lesz ilyen zsákszerű :)
2014. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Széles övet a derekára. És ne gombold be nyakig.
2014. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

jó ez :)


(mit sportolsz, hogy a lábad így összeverted?)

2014. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő kiegészítőkkel nagyon divatos rucit tudsz belőle varázsolni. És nem áll borzalmasan, csak javítani kell rajta. Szerintem hord. Nézz körül divatblogokon.
2014. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj vele. Jó a szine és a hossza is. Nekem nagyon tetszik,mert nem "lóg" ki belőle semmid!:D
2014. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

A színe elmegy, de a fazonja irtó gyerekes. Kicsit alakítsd át (mondjuk nyakbapántosra, vagy ilyesmi), és akkor okés.


De a mintája miatt biztos, nem venném fel.

2014. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok :). Én odáig vagyok az ilyen vintage, retro ruhákért. Persze meg kell vasalni, és akkor a szoknya része is egészen máshogy fog állni. Én begombolva is el tudom képzelni. Tegyél fel hozzá egy vastagabb nyakláncot, ami oldja ott ezt a bezártság érzetet. Sötétebb harisnyát hozzá (feketét, szürkét vagy barnát), és én fűzős félcipővel, kis bakancsszerű csizmácskával tudnám elképzelni. Esetleg egy kis boleróval vagy (mű)bőr dzsekivel. Kombináld a vagány (szerintem sötétebb színű) darabokkal, és kapsz egy nagyon jó összeállítást :) ja igen, az öv is jó megoldás.

Én h...lyére hordanám ezt a kis ruhát :D

2014. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!