Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki sem küldött nekem a...

Senki sem küldött nekem a rokonokon kívül karácsonyi smst, képeslapot, v bármit, miért nem vagyok fontos másoknak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te küldtél másoknak?

Én sem küldtem magamtól senkinek, sms-t, iwiw üzenetet nem nagyon szeretek küldeni (mármint így ünnepekre), a hagyományos képeslap meg már igencsak meghaladott sajnos, pedig azt szívesen küldenék, de csak egyetlen barátnőm van, akinek tudom a postai címég, így neki küldtem, másoknak nem. Aki nekem küldött sms-t annak én is küldtem, ennyi. Lehet, hogy mások is így vannak vele, ők meg azt várták, hogy te küldj.

2009. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Azt egyedül csak te tudhatod, hogy miért nem vagy fontos másoknak.
2009. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is felmerült a kérdés, hogy Te küldtél-e. Én internetes képeslapküldővel szoktam ünnepekkor küldözgetni olyan emebreknek, akiknél úgy érzem, van értelme. A sokból mindig van néhány, aki visszaír valami kedveset/ küld egy képeslapot válaszként, amiért már megérte az egész.

Néha SMS-t is küldök

2009. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Öhm. Nekem meg a rokonok nem küldtek (és én sem nekik), cserébe 3 olyan "barát" is, akiről nem gondoltam. Szomorkodnom kéne? :D
2009. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rokonok egy része hívott, sms-t pedig pont azoktól kaptam akikre nem számítottam. Nem ütött meg a dolog mert most úgy gondolom, hogy aki ír visszaírok és kész. Én most nem küldtem senkinek.
2009. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a képeslapok ideje a számítógépek miatt már lejárt. Az internetet küldtem képeslapot a szeretteimnek, a barátoknak. Ez a haladás:( Akiknek nem tudtam küldeni interneten, azoknak egy kedves verset küldtem sms.ben.
2009. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én meg nem küldtem a mikulásnak levelet
2009. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!